Přihlásit se

Joomla 5.0.3 a 4.4.3 bezpečnostní aktualizace (02 dub 2024)

Joomla 5.0.3 a 4.4.3 je nyní k dispozici. Jedná se o bezpečnostní vydání pro Joomla 4.x. a 5.x.

Joomla na webu bez označení?

27. bře 2009 15:02 #43840
Joomla na webu bez označení? od Daniel
Začátečník
Ahoj,
je možné že někdo postavil web se šablonou pro Joomlu? Já nevím jak to napsat, ale tenhle web www.tricka.provsechny.net/ má podle mě šablonu joomly, ale ve zdrojovém kodu nemohu nic takoveho najít, tak se jen ptám, jestli je to mozné atd.

27. bře 2009 15:27 #43843
Odpověď od H13
Admin
Ahoj, vše je možné a není problém vzít nějakou Joomla! šablonu a předělat ji na stránku, která Joomlu nepoužívá, stačí vyměnit Joomla! části v index.php na své vlastní (např. generováné pomocí php) a změnit css na vlastní třídy (což není nutnost), např. tento web má joomla! třídy, viz:

table.contentpaneopen td.contentheading

a má dokonce v html části používané v Joomle!, takže je možné, že běží na Joomle!

Phoca Cart - www.phoca.cz/phocacart - e-shop, e-commerce
Phoca Gallery - www.phoca.cz/phocagallery - obrázková galerie
Phoca Download - www.phoca.cz/phocadownload - stahování souborů
Phoca Guestbook - www.phoca.cz/phocaguestbook - guestbook

27. bře 2009 15:33 #43845
Odpověď od Daniel
Začátečník
Díky za jasnou (pro laika) odpověď. Ptal jsem se jen kvůli tomu, že mi "vadí", že třeba lidi neudávaj, na čem jejich web běží když už je to zadarmo, atd., ale to je asi můj osobní problém....
Díky. d

28. bře 2009 12:58 #43890
Odpověď od Ben
Začátečník
Dole v patičce toho webu je uvedeno, že běží na Joomle a že je použita šablona od Siteground! Sice je to vymazáno z kódu, ale je to na stránkách v patičce.

28. bře 2009 14:47 #43897
Odpověď od Daniel
Začátečník
Tý jo to je teda zvláštní, bych byl přísahal že to tam včera nebylo, protože bych se asi neptal, ale třeba jsem to přehlédnul...Díky

28. bře 2009 19:58 #43904
Odpověď od HonzaKr
Moderátor
Nepřehlédl, opravdu nebylo.

:: bývalý člen Joomlaportalu ::

Powered by Fórum