Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Idea zelenáč

15. říj 2008 20:27 #36830
zelenáč od Filip Štefanko
Uživatel
Zdravím autory webu. Kamarád co mi stavěl web, dnes na mě nějak kašle a tak jsem si zjistil včem to dělal a došel jsem k JOOMLA. Nechtěl mi dát hesla do systému administrace, tak jsem si udělal novou instalaci a díky Vašem webu ji i zprovoznil. No a po celodenním zápolení jsem se ji "naučil" trochu ovládat a mohu říct, že není zapotřebí pro malé firmy vyhazovat někdy přemrštěné ceny webmakerůůům. Joomla je vážně skvělej systém a na Vašem webu je dokonalá podpora. Díky za Vaši práci. Jdu tvořit...... B)

15. říj 2008 21:06 #36832
Odpověď od Lukas N
Uživatel
To me trosku prekvapuje ze onoho cloveka titulujete jako
"Kamarád co mi stavěl web"..

Nebyl to spise *** co mi stavěl web? ;)

preji hodne J! uspechu!...


l

homepage: vtiger CRM OSS

15. říj 2008 23:34 #36834
Odpověď od Víťa Kápička
Uživatel
To bylo možná zbytečný, to celé instalovat znova. V kořenovém adresáři je soubor configuration.php a v něm je heslo do databáze. Tento soubor se dá získat protokolem FTP a/nebo (při špatně zabezpečených stránkách) protokolem http, poté stačí se připojit do té databáze programem phpMyAdmin a změnit si admin heslo na vlastní (MD5 otisk, přesněji řečeno). Noa tím bys získal kontrolu nad systémem.

Powered by Fórum