Přihlásit se

Joomla 5.0.1 a 4.4.1 bezpečnostní vydání (29 lis 2023)

Joomla 5.0.1 a 4.4.1 je nyní k dispozici. Jedná se o bezpečnostní vydání pro Joomla 4.x. a 5.x.

Joomláci v přírodě

28. dub 2008 19:28 #31832
Joomláci v přírodě od Cufe
Admin
Ahoj lidi, dnes konečně pociťuji, že přišlo jaro... Svítíčko sluní, to je paráda. Již několik měsíců si pohrávám s myšlenkou uskutečnit Joomla Day in Czech (JDiC). S Honzagem jsme několik zásadních vět prohodili, v podstatě je JDiC realizovatelné, ale momentálně končím školu, tak se tomu nemohu věnovat natolik, aby vše proběhlo hladce ve (doposud ještě ne) stanovený termín. Když jsem dnes ale odpočíval od školy a relaxoval na in-linech po plácku olomoucké Flory, napadlo mě, co kdyby se uskutečnilo jen malé soustředění přátel a kamarádů Joomla komunity? Kdy? Někdy o víkendu... Kde? Někde v přírodě (Česko je hezká země!). Jak? Dorazit jakkoliv na určené místo a pak pěšky... :)

Je to jen návrh, ale myslím si, že se nemusíme scházet pouze u našich PC a notebooků, ale i osobně. Takže co vy na to? B)

Krásný den Vám přeji :)
Cufe :ö:



Jéé, ani jsem netušil, že můj 100. příspěvek bude takový povzbudivý :lol:

Příspěvek editován: cufe, v: 28/04/2008 19:31

Joomla úřední deska | IVT služby - IT služby, webové stránky v Joomla!, online marketing | Joomla je best! Zveřejni svůj problém, pokud ho vyřešíš sám, jsi best!

28. dub 2008 19:32 #31833
Odpověď od Bujan
Uživatel
Celkem zajímavý nápad ;)
Myslím, že realizace by taky neuškodila :)

"Myslíš,že Ježíš byl Hipík? To tedy byl! Měl dlouhé vlasy a nepracoval" (RedDwarf - Démoni a andělé)

29. dub 2008 02:09 #31841
Odpověď od Michal
Uživatel
Proc ne....Ale budu chybet. Mam ted CR trosku z ruky:-)

05. kvě 2008 18:27 #32029
Odpověď od Ben
Začátečník
Tak toto je taktéž můj 100 příspěvek. Těší mě, že skoro všechny mé příspěvky jsou rady pro ostatní. Pravidelným procházením fóra se mnohdy dozvím spoustu věcí, které mi později ulehčují práci s Joomlou, takže jsem rád, že to mohu někomu i vrátit.

Kdy a kde bude ten Joomla Day? Už se na něj hrozně těším a pokud to budu vědět dostatečně dopředu a budu moci, tak velmi rád přijedu.

Děkuji všem, kteří pomáhají ostatním a posilují tak českou komunitu Joomla. Jsem rád, že jsem jeden z Vás.

Powered by Fórum