Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Bacha na ...

20. lis 2007 06:34 #25664
Bacha na ... od Enyoj
Návštěvník
Myslím ,že tady na Joomlaportalu chybí něco jako DawejBacha

20. lis 2007 10:12 #25668
Odpověď od Robert Hrubý
Uživatel
Taky jsem tady seznam nebezpečných komponent před časem hledal, ale našel nakonec až na slovenském webu. Myslím, že zrovna tohle je dost důležité.

Mimochodem, com Alberghi, který jsem tady včera uploadoval, je verze 2.1.3 Stable Security Release, tzn. již s opravenou chybou.

20. lis 2007 11:37 #25669
Odpověď od Lukas N
Uživatel
Mno ten list je samozrejme dobry pocin, jen mi unika proc by se to melo nutne duplikovat, natoz kdyz je to ve slovenstine, ktere je preci rozumet.

Kdyz uz tak tedy participovat/spolupracovat na sk seznamu... Vic hlav vic vi.

Takze bych to videl spis tak ze mi na tomto portalu treba chybel odkaz na sk seznam nez samotny seznam, a timto tu ted odkaz tedy jiz je ;) Za coz diky.

LN

homepage: vtiger CRM OSS

20. lis 2007 13:49 #25673
Odpověď od Enyoj
Návštěvník
Myslím,že by to šlo propracovat do stavu,že diskuze by byla pověšená za seznam (ať už komponent ... nebezbečných nebo bezpečných.
V tuhle chvíli začíná být dost nepřehledno.
Jasně,už to slyším - HomzaG "Pořádek je pro b..ce.Intilegent ovládá chaosssss" :side:

20. lis 2007 14:02 #25674
Odpověď od HonzaG
Moderátor
No dovol? :-)
Já taky říkám, že tu je neuspořádáno, ale ten nepřehledný zmatek tu dělají zejména tazatelé.

Co se týče seznamu - taky si myslím, že je lepší odkazovat, než dublovat. Ale řekl bych, že daný seznam je překlad originálu z joomla.org, což by možná neškodilo uvést - teda pokud mám pravdu.

A taky, a to je i důvod, proč jsme něco podobného neudělali u nás, jak často je ten seznam aktualizovaný?

Nechci, aby to vypadalo, jako útoky proti slovenským kolegům. Myslím to jako návrhy na případná vylepšení.

HonzaG

PS.: Kluci, pokud máte chuď přidat na portál něco nového, nebo předělat, či vylepšit stávající, napište mi mail a můžeme se do toho pustit.

::: Nejsem tak bohatý, abych kupoval levné věci... :::

Powered by Fórum