Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Katalog joomla profíků ?

13. srp 2007 16:11 #22500
Odpověď od Longfly
Uživatel
Možná by stálo za to vytvořit soutěž.
"Oživilo by to portál a možná i přitáhlo nové uživatele Joomly."
Soutěž může vypadat následovně.
Mohlo by být několik kategorií.
Třeba: komerční projekt, neziskový, osobní stránky, firemní prezentace, zábavní portál a třeba ještě další.;)
U každého webu by byl napsán autor s odkazem na jeho stránky.
V každé kategorii by se potom dalo hlasovat.

A když už by se udělal nějakej katalog mohli by tam být upřednostňovaný výherci soutěže z každé kategorie.

Soutěž by se mohla opakovat vícekrát než jednou za rok .Ceny by možná byly taky vhod. :blink:
Je to jenom názor tak mě neukamenujte.:dry:

SEO, WEBY, GRAFIKA. Hledám práci externě.

13. srp 2007 17:57 #22505
Odpověď od Filip Bartmann
Začátečník
A co udělat něco jako burzu projektů v Joomle, kde když někdo bude něco potřebovat v Joomle naprogramovat, tak napíše co to má dělat a kolik za to chce dát.

Máte problémy s Joomlou!?: skype: filbar

13. srp 2007 18:19 #22506
Odpověď od Pavel Kolář
Uživatel
Laiwis napsal:

Možná by stálo za to vytvořit soutěž.
"Oživilo by to portál a možná i přitáhlo nové uživatele Joomly."
Soutěž může vypadat následovně.
Mohlo by být několik kategorií.
Třeba: komerční projekt, neziskový, osobní stránky, firemní prezentace, zábavní portál a třeba ještě další.;)
U každého webu by byl napsán autor s odkazem na jeho stránky.
V každé kategorii by se potom dalo hlasovat.

A když už by se udělal nějakej katalog mohli by tam být upřednostňovaný výherci soutěže z každé kategorie.

Soutěž by se mohla opakovat vícekrát než jednou za rok .Ceny by možná byly taky vhod. :blink:
Je to jenom názor tak mě neukamenujte.:dry:


To je dobrý nápad ...

Katalog by mohl pomoci mnoha lidem kteří o joomlu mají zájem ale nebudou pátrat ve foru kdo, kolikrát a jak kvalitně někomu poradil ne ? ? Taky mne nekamenujte B) je to jenom nápad, nemyslím, že by tím komunita joomláků nějak utrpěla spíš naopak ........

Příspěvek editován: koli, v: 13/08/2007 18:21

13. srp 2007 18:26 #22507
Odpověď od Pavel Kolář
Uživatel
pro příklad kdo by mohl v katalogu najít co hledá - www.joomlaportal.cz/index.php?option=com...22491&catid=29#22491
a mnoho dalších tohle není jediná diskuze kde se o joomle mluví, jen jsem si myslel, že by to pomohlo ......

13. srp 2007 20:36 #22512
Odpověď od Karel Neugebauer - itx.cz
Nováček
V této době vzniká portál skupiny profesionálů, kteří řeší vše okolo CMS Joomla. Jakmile bude hotový, určitě se o tom dozvíte.

Já osobně bych asi podobné výzvy na web nedával, protože se ozve skupina lidí, u které člověk nikdy nemá jistotu jestli to co prezentují opravdu udělali. Nejlépe je se selektivně obracet na vybrané lidi/firmy. Např. já osobně bych ad A zkusil ty co pravidelně a profesionálně pomáhají na fóru se složitějšími problémy. ad B bych určitě oslovil lidi co píšou články o Joomla (nejenom) pro tento web, dále ty co se o Joomlaportal starají, popřípadě autory komponent nebo šablon (postačí mrknou třeba v překladech jména autorů). Pokud jsou tito lidé zaneprázdnění (což se docela často stává), minimálně Vás odkážou na někoho, kdo v tomto oboru pracuje na určité úrovni.

Příspěvek editován: XarlieN, v: 13/08/2007 20:39

itx.cz - komplexní služby v IT ... hostime.cz - webhosting nejen s podporou Joomla

13. srp 2007 20:49 #22513
Odpověď od Linelabcz
Admin
XarlieN napsal:

V této době vzniká portál skupiny profesionálů, kteří řeší vše okolo CMS Joomla. Jakmile bude hotový, určitě se o tom dozvíte.


honzag napsal:

PS: Vyhrožoval jsem, že můj příspěvek do téhle diskuze s číslem 3000 bude poslední. Těšíte se?:-)


Co Joomlaportál.cz? Redirect na portál skupiny profesionálů?:blink:

Powered by Fórum