Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

co založit IRC

16. kvě 2007 13:50 #19617
co založit IRC od Petr Mišák
Uživatel
v dnešní době velice populární a osvědčený způsob komunikace. Všiml jsem si že tady taková otázka ještě nevyvstala.

A proto se ptám bylo by možné založit oficiální IRC kanár serveru www.joomlaportal.cz ?

Příspěvek editován: mach4, v: 16/05/2007 13:51

www.mach4.cz - vše o Media Center PC (Home Theater PC)
www.htpc-shop.cz - specializovaný eshop zaměøující se na HTPC, neboli Media Center PC
www.android-google.cz - vše o novém OS pro telefony Google Android

16. kvě 2007 13:58 #19619
Odpověď od Lukáš
Uživatel
Nevim jestli je o zrovna dobry napad, ale tady na foru se aspon ty otazky a odpovedi ukladaji...

16. kvě 2007 14:08 #19620
Odpověď od Petr Mišák
Uživatel
ano to je pravda ale je to zdlouhavé a ne vždy to pravé ořechové.

Za tu krátkou dobu co jsem se začal zabývat joomlou a navštěvovat tento portál, jsem zjistil. Že v průměru se na webu v každém okamžiku pohybuje cca 10 reg. uživatelů a to i v nočních hodinách :).
Velkou výhodu IRC bych viděl ve vybudování silnější a pružnější joomla CZ komunity. Navíc s vlastní zkušenosti vím že 80% dobrých nápadu co by zazněli na IRC se na fórum vůbec nedostanou.

Ale samozřejmě je to otázka názoru a proto to sem i píšu abych zjistil a ne jen já zdali je to menšinový nebo většinový názor.

www.mach4.cz - vše o Media Center PC (Home Theater PC)
www.htpc-shop.cz - specializovaný eshop zaměøující se na HTPC, neboli Media Center PC
www.android-google.cz - vše o novém OS pro telefony Google Android

16. kvě 2007 14:20 #19621
Odpověď od Lukáš
Uživatel
Ted jde o to, ze kdyz se zalozi IRC, tak si myslim, ze forum naprosto upadne. Bylo by to o uzivatelych, museli by asi proste problemy a jejich reseni publikovat napr. jako clanky...

16. kvě 2007 20:47 #19629
Odpověď od Trevi
Uživatel
podle me zbytecnost a pro tyto ucely IRC naprosto nevhodne. Forum idealni.

Powered by Fórum