Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (Včera)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Joomlaportal.cz verze 3.0

21. zář 2009 01:42 - 21. zář 2009 01:47 #49601
Joomlaportal.cz verze 3.0 od HonzaG
Moderátor
Vážení přátelé,
prosím o připomínky k nové verzi našeho portálu. Tedy zejmína o informace o chybách a problémech, následně pak třeba i návrhy na vylepšení.

Předem děkuji

HonzaG

::: Nejsem tak bohatý, abych kupoval levné věci... :::

21. zář 2009 04:03 - 21. zář 2009 04:10 #49602
Odpověď od ghost
Zkušený uživatel
dotaz:
proc modulu Joomla Download je u souboru ikona kalendare?
mozna zip ci disketa by byla vhodnejsi

pochvala:
za novy look, a celkove prekopani
archiv PM (je nejake omezeni na pocet?)

navrh:
jak je odhlasit v cervenem ramecku, neslo by to udelat mene rvave?
napr klicek a tlacitko v jine nez cervene barve

hledani:
neslo by integrovat vyhledavani ve foru a webu pod jedine tlacitko?

Joomla! pro každého

21. zář 2009 08:06 #49603
Odpověď od Karri
Návštěvník
Další připomínky:

Koukal jsem na Soukromé zprávy a vidím, že jste nasadili uddeIM. Kdysi jsem ho (od verze 1.4 do verze 1.7) i překládal a také jsem se dostal do diskuze s autorem výchozí češtiny instalace, které je v komponentě od verze 1.6. Oceňuji odvedenou práci, ale k jejímu výsledku mám značné výhrady - mnoho textů je přeložena dosti nejasně, pro příklad uvádím text, který neleznete v sekci "Odeslané zprávy" pod seznamem příspěvků a ze kterého bych, neznaje originál, nebyl příliš moudrý:

"V Odeslaných jsou stále zprávy, které jsi odeslal. Lze je obnovit, pokud ještě nebyly přečteny. Pokud to provedeš, nebudou už moci být přečteny příjemcem."

Pro porovnání, v mé verzi bylo:
"Odeslané zprávy obsahují všechny zprávy, které byly odeslány. Pokud zpráva ještě nebyla přečtena, můžete ji stáhnout zpět. To můžete udělat třeba v případě, že nebyla adresátem dlouho přečtena."

Nicméně, k jádru příspěvku - jak jsem již psal v komentáři u článku, chce to zapracovat na sjednocení češtiny - buď vykání nebo tykání - obé dohromady není to pravé ořechové... :)

21. zář 2009 08:42 #49605
Odpověď od HonzaKr
Moderátor
Díky za nový portál.
Když jsem včera narazil na nepřístupnost stránek, tak jsem si říkal, že by ....
A ono je to tady. :)

:: bývalý člen Joomlaportalu ::

21. zář 2009 08:46 #49606
Odpověď od ghost
Zkušený uživatel
jeste bych mel neco:
neprijde mi uzivatelksy privetive, ze mi mizi moduly v pravem sloupci

pote, co se prihlasim, tak bych rad videl Soukrome zpravy a ne jen aby byly videt pri prohlizeni fora
to same plati, proc ve foru nevidim Joomla Diskuzní fórum, takhle je nutne o dost vice klikat, abych videl, co je nove a co ne
=>
primlouvam se za zobrazeni bocnich modulu vsude


kam se podelo trvele prihlaseni?

Joomla! pro každého

21. zář 2009 08:52 #49607
Odpověď od HonzaKr
Moderátor
Také se přimlouvám za zobrazení modulů, hlavně mi chybí modul fóra.

:: bývalý člen Joomlaportalu ::

Powered by Fórum