Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

nelze položce nabídky přiřadit "hlavní články"

30. říj 2012 19:06 #99306
Zdravím,
nejsem si jist, co jsem provedl, ale od jisté chvíle mi nefunguje přiřazení možnosti "hlavní články" do libovolné položky menu. Mám kategorie, mám články, vše je propojeno a bez chyb, ale stránka je prázdná.
Když jen tak cvičně přiřadím "archivované články" a příslušné články označím jako archiv, tak vše funguje bez potíží.

30. říj 2012 20:58 #99311
Odpověď od Bong
Moderátor
Články, které mají nastaveno 'Hlavní' lze zobrazit pouze v položce nabídky typu: Články > Hlavní články. Netuším co máte na mysli s přiřazováním k libovolné položce.

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

31. říj 2012 07:12 #99324
Odpověď od Martin Balcar
Začátečník
Ano, a mám to tak. Články mám označeny jako hlavní a typ položky menu jsem vybral z Články > hlavní články. Mám i dobře přiřazené jednotlivé články do kategorie a z té položky menu mi to také "míří" do té kategorie. Přesto se mi nezobrazují.

31. říj 2012 10:55 #99329
Odpověď od Cony
Moderátor
A vypíše se nějaká chyba? Máte zaplé zobrazování chyb? Zkoušel jste to v jiné šabloně?

31. říj 2012 12:49 #99330
Odpověď od Martin Balcar
Začátečník
Bez chybové hlášky. V jiných šablonách bez problému, dokonce v té samé na jiném webu také OK. došel jsem tak daleko, že jsem smazal všechny články dané kategorie, kategorii i položku z menu a začal odznovu s mírně odlišnými názvy. Ale nic :(

31. říj 2012 12:51 #99331
Odpověď od Cony
Moderátor
Pak bude nejspíš problém v šabloně. Pravděpodobně používá override hlavních článků. Zkuste hledat v šabloně v adresáři /html/com_content/featured.

Powered by Fórum