Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Důležité HELP po instalaci Phoca Galery osekána práva

13. říj 2012 16:19 #98695
Ahojtě.

mám docela mega problém. po instalaci phoca galery v 3.2.2 do joomla 2.5.7. mě instalátor odhlásil a při opětovném pokusu o přihlášení do backendu se mi zobrazuje následující hláška:

Nemáte přístup ke správcovské části tohoto webu.

Nejen, že nemůžu pokračovat v rozdělané práci, ale nevím absolutně co s tím dál.

Dík za jakékoliv nápady

Petr

13. říj 2012 16:25 #98696
Odpověď od Petr
Začátečník
Tak změna, po vymazání cookies se do adminu dostanu ale phoca nefunguje. Nelze založit kategorii ani nahrát obrázky. nevím ale kdykoliv se s phocou potkám, je z toho problém...

13. říj 2012 17:12 #98698
Odpověď od prontik
Zkušený uživatel
To bude spis problem mezi PC a zidli. Ja jsme Phoca instaloval mnohokrat a ani jednou se nestalo, ze by byla nekde chyba

Joomla je jako puzzle. Stačí vědět jak ty dílky k sobě poskládat.

13. říj 2012 17:21 #98699
Odpověď od Robert
Nováček
Souhlasím s "Prontikem".
Funkce pátrání nic neukazuje?

Joomla! od verze 1.5 -- ONEbit --

13. říj 2012 17:51 #98700
Odpověď od Bong
Moderátor
Pokud máte s Phoca vždy problém, bude to mít jednu z příčin:

Buď neumíte Phoca komponenty nainstalovat (nemalé množství lidí po nahrání souborů nespustí instalaci a ihned si stěžuje). Případně je váš hosting něčím omezený, nebo nevhodný pro Joomlu...

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

13. říj 2012 21:18 #98709
Odpověď od Cony
Moderátor
No on to opravdu bude asi případ, co píše Bong. Instalace komponent Phoca je dvoukroková, oproti instalacím jiných komponent. Po klasické instalaci Joomla je nutné ještě odkliknout tlačítko New install (nebo tak nějak).
Protože Vás ale instalátor vyhodil z administrace, tuhle stránku jste nejspíš neviděl. Zkuste spustit instalaci znovu (novým nahráním balíčku).
S Phoca Gallery může být na některých hostinzích problém, protože balíček už je hodně velký...

Powered by Fórum