Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

PSANÍ ČLÁNKU

08. říj 2012 12:05 #98407
PSANÍ ČLÁNKU od Jan
Uživatel
asi je to úlně základní věc dají se psát články jinak než přes admin rozhraní - vím že jo ale když dám uživateli práva autor, publisher, editor kde a jak mu dám možnost napsat článek přímo z webu - našel jsem to u nabídek menu jde to i jinak dát třeba někam na stránku odkaz automaticky těm co můžou psát články ??? a druhá podobná otázka když chci použít komponentu K2 tak tuto volbu pro napsání článku nevidím ani u Typu položky nabídky.

Víte jak na to... ???
Díky.

08. říj 2012 12:54 #98410
Odpověď od Houbák
Zkušený uživatel
Víme jak na to ... nainstalujte si Joomlu s ukázkovými data a hrajte si s Joomlou. Přidávání/editování článků je v Joomle ta nejzákladnější věc. Na internetu existují desítky návodů ... člověk ale nesmí být líný hledat.

Občas mi přijde, že si lidé toto fórum pletou s nápovědou. Fórum přece nemá nahrazovat nápovědu, ale má ji doplňovat/rozšiřovat a zabývat se konkrétními problémy.

Jo a také by nebylo špatné dodržovat aspoň trochu pravidla českého pravopisu. Velká písmena na začátku vět a čárky mezi větami mají svůj význam!

08. říj 2012 16:06 #98421
Odpověď od Jan
Uživatel
No tak děkuji za odpověď která mě vůbec nepomohla jen samá kritika :-) a výsledek žádný.
To jste si mohl ušetřit klávesnici...

08. říj 2012 16:16 - 08. říj 2012 16:17 #98422
Odpověď od Cony
Moderátor
No ale Vy jste ji mohl více zavařit, např:
Google
Google

08. říj 2012 16:17 #98423
Odpověď od prontik
Zkušený uživatel
No vy jste zase tu klavesnici mohl pouzit namisto psani zbytecneho vlakna na to vyhledat si to sam.

To jako cekate, ze vam tady nekdo napise podrobny tutorial jak pracovat s Joomla? Navic vcera tady byl uplne stejny dotaz na K2. Staci hledat

Pomocnici? Google, Youtube...

Joomla je jako puzzle. Stačí vědět jak ty dílky k sobě poskládat.

Powered by Fórum