Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Interaktivní Google mapa - ZAPLATÍM

27. zář 2012 20:52 - 27. zář 2012 20:53 #98112
Interaktivní Google mapa - ZAPLATÍM od Vojtěch Kocián
Pokročilý uživatel
Zdravím,

poptávám vytvoření interaktivní mapy se stovkami bodů.

Jednalo by se o vytvoření mapy pivovarů podobné této:
Code:
http://pivni.info/mapa.php

Potřeboval bych aby pod mapou byl seznam bodů a po kliknutí na něj se zobrazí na mapě i s informacemi.

Potřeboval bych aby mě to dotyčný naučil, abych mohl přidávat další body sám.

Momentální mapu mám vytvořenou na Googlu se stovkami bodů, viz:
Code:
http://katalog.pivni-web.cz/mapa-pivovaru-cr

Používám Phoca maps, Joomla 2.5.

Nejlépe kdyby to šlo "nějak zabudovat" do Phoca maps, aby mi zůstala možnost vyhledání trasy pod mapu.

Cena: Do 1000kč.

Pište PM

/Omlouvám se že to píši sem, nenašel jsem vhodnější kategorii, děkuji

27. zář 2012 21:29 #98114
Odpověď od prontik
Zkušený uživatel
Pro Joomla existuje primo komponenta MapyCZ , takze si v joomla vytvorite presne to co pozadujete. Akorat to asi neumi vyhledavani trasy (to si nejsem jisty)

Joomla je jako puzzle. Stačí vědět jak ty dílky k sobě poskládat.

27. zář 2012 22:48 #98121
Odpověď od Bong
Moderátor
Pro záchranu historie piva jsem schopen udělat cokoli. Pravděpodobně momentálně nejlepší rozšíření pro mapy, je Zh GoogleMaps . Umí naprosto vše co požadujete a spoustu navíc.

Celé to pak bude otázka, jak převést data v Phoca Maps do nové komponenty. Ale ani to by neměl být takový problém, prostě vyexportujete databázi, přepíšete názvy sloupců, atd... (teď z hlavy nevím jak vypadají tabulky).

Phoca Maps je velice příjemná záležitost, ale jakmile chcete vytvořit nějaký komplikovanější mapový systém, narazíte okamžitě na různá omezení.

Pokud nenajdete lepší řešení, kontaktujte mě přes PM.

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

Powered by Fórum