Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Přístup k administraci webu

01. zář 2012 18:45 #96826
Přístup k administraci webu od Karel
Začátečník
Prosím o pomoc. Zazmatkoval jsem a nějak jsem si asi v právech zamezil jako pro administrátora (super user) přístup k administraci. Jméno a heslo mám ale po přihlášení nemám přístup k administraci. Dá se někde toto obnovit?

01. zář 2012 19:27 #96834
Odpověď od Bong
Moderátor
Ve vaší databázi, Tabulka #_user_usergroup_map, pravděpodobně by vaše user_id mělo být 42 a group_id 8.

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

01. zář 2012 19:35 #96837
Odpověď od Karel
Začátečník

Bong napsal: Ve vaší databázi, Tabulka #_user_usergroup_map, pravděpodobně by vaše user_id mělo být 42 a group_id 8.

ID mám tam již změněno na 2 a group_id mám 8
Ale nejspíš jsem u skupiny Super user asi dal ěpatná oprávnění. K administraci mě to nepustí :-(

01. zář 2012 19:49 #96842
Odpověď od Bong
Moderátor

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

01. zář 2012 19:54 #96843
Odpověď od Karel
Začátečník

Bong napsal: Schéma databáze: www.torkiljohnsen.com/wp-content/uploads..._database_schema.png

Pohledejte.


Tak bohužel. To je pro mě španělaská vesnice :-( Nejspíš nezbude než web celý přeinstalovat. Jen jsem si říkal kde se čeho pro příště vyvarovat. Žil jsem v přesvědčení že když budu mít u sebe profil Super User tak že to mám nejvyší oprávnění. Tak jsem všechny ostatní skupiny odškrtnul .

Powered by Fórum