Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Idea nahrání z localhostu na web

20. srp 2012 20:08 #96459
nahrání z localhostu na web od Jakub S.
Uživatel
Zdravím,
tak jsem si konečně zařídil doménu a hosting.
Na hostingu mi bez problémů nahráli joomlu 2.5 se šablonami (na jedno kliknutí).
Na localhostu mám hotové stránky, vytvořené ze šablony. chci se zeptat. jaké všechny soubory se nahrávají na web, abych si nezrušil nastavení, a doplnil vzhled, články apod...

20. srp 2012 22:56 #96465
Odpověď od Cony
Moderátor
Nejde jen o soubory ale i databázi, nejjednodušší máte použít Akeeba Backup , na lokále zabalit a na serveru rozbalit pomocí Akeeba Kickstart.

17. zář 2012 23:07 #97530
Odpověď od Petr
Uživatel
Ahoj,

přesně to sem udělal. Pomocí kickstartu jsem si spustil php v adresáři, kde jsem měl i soubor jpa. Bohužel to už nešlo nainstalovat. Hlásilo mi to chyby, Could not open /DISK2/WWW/japonsketopoly-rrd.cz/stranky/installation/README.html for writing.
Sem tam se v adresáři, kde se to tvořilo ukázala nová složka, ale vždy prázdná a prostě se nic nerozbalilo. Nevím tedy co s tím. Nemůže to být něco s nastavením práv?
Hosting mám na pipni.cz
Díky
Spagre

17. zář 2012 23:33 #97533
Odpověď od Cony
Moderátor
V tom případě to může být čímkoliv, pipni.cz není zrovna nejlépe funkční hosting B)
Zkuste zkontrolovat práva přímo adresáře /DISK2/WWW/japonsketopoly-rrd.cz/stranky/

17. zář 2012 23:43 #97535
Odpověď od Petr
Uživatel
Díky.

Zajimavé je, že někdy to tam rozbalí kupu souborů a i adresář (sice prazdných) a někdy ne. Prpstě pokaždé to ma jiný problém něco rozbalit: třeba
Could not upload installation/README.html nebo jiné.

nyní to zkouším znova a vypnul jsem práva execute (nevím ani co to znamená) a nějak to žádné chyby nehází, ale ani taky jakby nerozbaluje (možná, že je to 60 mega a to tam dost trva)
ale dík

17. zář 2012 23:48 #97537
Odpověď od Bong
Moderátor
Spíš tipuji, že máte problém s vlastnictvím souborů, zkuste několik věcí:

- změňte hosting, pipni.cz tedy není na rozumnou činnost
- nebo použijte zálohu ve formátu ZIP
- nebo nerozbalujte pomocí kickstart ale použijte třeba zipak , nebo nějaký jiný nástroj na rozbalení (záloha musí být v ZIPu, přejmenovat na archive.zip)

Pokud se vám povede rozbalení, půjde spustit instalace ala Kickstart.

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

Powered by Fórum