Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Důležité Chyba při přihlášení

14. čvc 2012 07:48 #95540
Chyba při přihlášení od Martin Balcar
Začátečník
Zdravím všechny, mám následující problém:
Když se pokouším přihlásit do administrace, vyskočí mi hláška "JAuthentication: :__construct: Nelze nahrát knihovny ověření."
Když se probírám, co jsem naposledy prováděl, tak jsem zakazoval některé moduly a pluginy. Bohužel si nevybavím jaké a bohužel nemám včerejší zálohu z FTPka.
Věděl byste někdo co s tím?
Za každou radu díky.

14. čvc 2012 08:54 #95545
Odpověď od Bong
Moderátor
Nejste jediný, zkuste více hledat a problém budete mít vyřešen dříve. Plugin si povolte v phpMyAdmin přímo v databázi. Viz.: www.joomlaportal.cz/index.php/forum/advs...te=all&childforums=1

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

14. čvc 2012 10:02 #95548
Odpověď od Martin Balcar
Začátečník
OK, díky moc za nápovědu, měl jsem nejdřív víc hledat.
Ale asi jsem narazil na horní hranici své inteligence :) Podařilo se mi přihlásit se do phpMyAdmin, listuji databází, ale nenacházím ani náznak, že by nějaká tabulka obsahovala v názvu slovo "authentication" nebo něco podobného...
Zkuste ještě jednou nakopnout.
Díky

14. čvc 2012 12:28 - 14. čvc 2012 12:28 #95554
Odpověď od Bong
Moderátor
Ale v těch nalezených vláknech zaručeně polopatické postupy jsou.

V databázi hledejte v tabulce extensions, kde taky jinde, když hledáte zakázaný plugin Authentication - Joomla...

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

14. čvc 2012 17:30 - 14. čvc 2012 17:32 #95558
Odpověď od Martin Balcar
Začátečník
Moc díky, sice jsem se ještě natrápil, ale nakonec to dopadlo.Jelikož předpokládám, že nejsem jedinej zelenáč, kterýmu z toho naskáčou vrásky, tak přikládám způsob, jak se to povedlo rozchodit mě, jelikož postup pro Joomla 1,5 je zřejmě mírně odlišný:

Našel jsem celkem tři tabulky, kde byl výraz extension: gft1d_extension, jos_extension a matum_extension. Ta poslední ten problém řeší. Tam jsem si vyhledal řádek "plg_authentication_joomla" a zápis "client_ID" jsem změnil z 0 na 1.

To celé jsem provedl v phpMyAdmin, dle rady Bonga.

Powered by Fórum