Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Důležité Problém při migraci

21. čvn 2012 09:33 #94876
Problém při migraci od Sparta.net
Uživatel
Dobrý den, mám problém při migraci pomocí komponenty "jUpgrade", každá migrace se mi zasekne v bodě "Upgrading progress...".
Debug mi píše:


==========
[checks]

1

==========
[cleanup]

1

==========
[decompress]

1

==========
[install_config]


Fatal error: Class 'JModelLegacy' not found in /data5/gvncz/html/houmrovo/dramka/dramka/installation/models/configuration.php on line 20


==========
[install_db]


Fatal error: Class 'JModelLegacy' not found in /data5/gvncz/html/houmrovo/dramka/dramka/installation/models/database.php on line 20


==========
[undefined] [undefined]


Warning: require_once() [function.require-once]: Unable to access /data5/gvncz/html/houmrovo/dramka/dramka/configuration.php in /data5/gvncz/html/houmrovo/dramka/administrator/components/com_jupgrade/includes/jupgrade.class.php on line 88

Warning: require_once(/data5/gvncz/html/houmrovo/dramka/dramka/configuration.php) [function.require-once]: failed to open stream: No such file or directory in /data5/gvncz/html/houmrovo/dramka/administrator/components/com_jupgrade/includes/jupgrade.class.php on line 88

Fatal error: require_once() [function.require]: Failed opening required '/data5/gvncz/html/houmrovo/dramka/dramka/configuration.php' (include_path='.') in /data5/gvncz/html/houmrovo/dramka/administrator/components/com_jupgrade/includes/jupgrade.class.php on line 88

Nevíte co s tím mám dělat ? :)

21. čvn 2012 10:36 - 21. čvn 2012 10:39 #94882
Odpověď od Bong
Moderátor

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

Powered by Fórum