Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Lze nastavit jednotlivý článek v blogu jako odkaz

08. bře 2012 07:32 #91008
Přeji hezký den,

mám jeden dotaz pro zkušené v Joomle.

Mám na stránkách několik blokových kategorií, kde jsou různé články. Rád bych se zeptal zda se dá v Joomle nějak udělat, aby když kliknu na jednoltivý článek v blokové kategorii, bylo možné hned uživatele přeměrovat třeba na externí webobou stránku, nebo do další blokové kategorie, bez toho, abych musel otevřít daný článek a tam to bylo ručně napsané.

Prostě využít blok nejen k seznamu článků, ale i k aktivnímu přesměrování na jiné stránky, hned po kliknutí na článek.

Nemám tolik zkušeností z články, tak se chci na tuto možnost zeptat.

Velice vám děkuji za radu.

08. bře 2012 08:46 #91009
Odpověď od Mirek Adamec
Začátečník
řešil sem to samé a nevyřešil, zatím toto řeším tak, že dám odkaz dovnitř článku.
Kdyby toto někdo dokázal poradit nějak elegantněji, rád se také poučím.

08. bře 2012 08:57 #91010
Odpověď od Bong
Moderátor
Blogové zobrazení je především určeno k zobrazení článků, alespoň s náhledem článku, Není tedy problém mít odkaz již v prefixu článku a tento pak bude viditelný.

Jestli se vám ale jedná o odkaz přímo z titulku článku, není to v Joomla možné. A i kdyby to bylo možné, vytvoříte paskvil, který s uživatelskou přívětivostí a nějakými základními pravidly stavby stránek nemá nic společného.

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

08. bře 2012 09:07 #91011
Odpověď od Mirek Adamec
Začátečník
jasně, já tedy nepoužívám blog, ale seznam, ale výsledek je stejný.
Už sem tu někde popisoval, že dělám katalog produktů, prostě někdy je v seznamu článek, jinde je to odkaz někam na externí články. Nakonec to dělám přes K2 komponentu a spokojenost. Jen tohle je taková maličkost s kterou sem schopen žít, že tam prostě bude o jedno kliknutí navíc. Chápu, že logicky to moc nejde aby článek nebyl článkem, ale odkazem. :)

Powered by Fórum