Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

JCE prestal fungovat, maze obsah

07. bře 2012 18:07 #90992
JCE prestal fungovat, maze obsah od radek
Zkušený uživatel
Ahoj,

potrebuju poradit s JCE. Z niceho nic zacal mazat cokoli, co neni prosty text. V nastaveni jsem se dival a chyba by nikde byt nemela. Jeste pred par hodinama vse jelo. Neinstaloval jsem v tu dobu zadny rozsireni. Pak jsem otevrel clanek k editaci, ulozil a podival se na nahled a zmizely vsechny linky, obrazky, formatovani, proste cokoli. Zbyl jen text. Nevite nekdo, cim to muze byt? Uz jsem ho nekolikrat preinstaloval a nic se nezmenilo. Navic si to asi nekde uklada nastaveni a to nevim, kde smazat.

dik za radu

07. bře 2012 18:19 - 07. bře 2012 18:21 #90994
Odpověď od radek
Zkušený uživatel
Jeste doplnim, ze problem asi bude jinde, protoze jsem ted zapl Tiny a taky neulozi nic jiny, nez text. Nevite nekdo, co s tim? Je to celkem dost velky problem.

Nepomaha ani zmena prohlizece.

08. bře 2012 11:28 - 08. bře 2012 11:29 #91016
Odpověď od radek
Zkušený uživatel
Takze jsem objevil dalsi problem. Dela stane se to po aktualizaci Joomly na 2.5.2. Nevite nekdo, co by to mohlo byt? Delal jsem obnovu ze zalohy, tim se to vyresilo (byla to 2.5.1) a ted je to okamzite zpet, po aktualizaci. Nebo jak aspon zjistit, kde a v cem je chyba? Jiny weby na stejnym hostingu to nedelaji a mam na nich 2.5.2 i JCE. Dal se mne dole ve verzi joomly zobrazuje 2.5.2, ale je to tam 2x. Je to v cca pulce instalaci Joomly, ktere mam. Uz nevim co s tim.

08. bře 2012 12:04 #91022
Odpověď od radek
Zkušený uživatel
Takze v tuto chvili jsem problem odstranil. Problem dela Akeeba Admin Tools. Pokud se pouzije k aktualizaci on, tak to udela tuto paseku. Ted jsem aktualizoval pres Joomlu a zatim vsechny editory jedou a nemazou kody. Jeste zbyva updatovat Akeeba backup na 3.4.1 a doufam, ze se problem nezopakuje.

08. bře 2012 12:05 #91024
Odpověď od Bong
Moderátor
Verze Joomly 2x? A modul administrace pro zobrazení verze je také 2x aktivní?

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

08. bře 2012 12:12 #91027
Odpověď od radek
Zkušený uživatel
Verze ktere Joomly? Aktualizoval jsem z 2.5.1 na 2.5.2 za pouziti Admin Tools, ktery k tomu uz dlouho pouzivam, je to pohodlny. Nedelam to pres FTP, ale na primo, to tak delam taky uz dlouho. Zopakoval jsem to asi 3x pres Admin Tools a pokazde stejny problem.

Ted jsem nevydrzel a udelal to pres Joomlu a je po problemu, teda zatim.


Co to je za modul? Abych se priznal, tak nevim, o cem je rec.

Powered by Fórum