Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Chyba ve Phoca Gallery

07. bře 2012 11:34 #90973
Chyba ve Phoca Gallery od Lomaxik
Uživatel
Prosím o radu:

Mám tuhle šablonu as002035free. Když vytvořím galerii, tak vše normálně funguje, ale pokud si chci danou fotku zvětšit, tak mi to vypíše tuhle chybu:

Warning: include(styles.php) [function.include]: failed to open stream: No such file or directory in /home/prontostavby.cz/prontostavby.cz/templates/as002035free/component.php on line 23

Warning: include() [function.include]: Failed opening 'styles.php' for inclusion (include_path='.:/usr/share/pear') in /home/prontostavby.cz/prontostavby.cz/templates/as002035free/component.php on line 23


Tlačítka v náhledu fotky move a close normálně fungujou. Nejsou tam tl. pro další, play, stop atd.
Když změním šablonu pro galerii, tak vše funguje normálně.

Počítám, že to je problém se šablonou, ale nvm jakej. můžete mi někdo pls poradit, kde je zakopanej pes.

omlouvám se, jestli jsem to dal do špatné sekce.

07. bře 2012 11:42 - 07. bře 2012 11:45 #90975
Odpověď od JoNy
Nováček
Zdravím, free verze těchto šablon mají výrazně omezenou funkčnost - počet pozic, nastavení šablony, možnosti navigace, styly, javascript ... S tím podle mne budou souviset i uvedené problémy. Nouzově by mohlo pomoci zakomentování části kódu, který způsobuje varování.

07. bře 2012 13:05 #90976
Odpověď od Lomaxik
Uživatel
Díky za brzkou reakci...

hihi, jenže problém je, že vůbec netuším jak ho tam dostat...dreamviewra sice mám, ale odkud mám vytáhnout ten kód a kam vložit, toť otázka...

nebo je ještě varianta, že bych použil jinou šablonu ;o)

Powered by Fórum