Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Co je AEC

02. bře 2012 22:55 #90747
Co je AEC od Bong
Moderátor
Potřeboval bych rozlousknout jeden oříšek v souvislosti s jedním rozšířením.
Co je to AEC? Jediné co o tom vím, že je to asi nějaká služba, ze které mohu vkládat obrázky. Jediná další vodítka jsou AEC plans a AEC group. Ale nic podobného se mi nepovedlo najít.

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

02. bře 2012 23:58 #90748
Odpověď od H13
Admin

Phoca Cart - www.phoca.cz/phocacart - e-shop, e-commerce
Phoca Gallery - www.phoca.cz/phocagallery - obrázková galerie
Phoca Download - www.phoca.cz/phocadownload - stahování souborů
Phoca Guestbook - www.phoca.cz/phocaguestbook - guestbook

03. bře 2012 00:15 - 03. bře 2012 00:26 #90750
Odpověď od Bong
Moderátor
Ne. Je to v administraci nastavení Discussions (něco jako Kunena) Nastavení médií.
A je tam možnost do příspěvku vkládat z YouTube, Flickr AEC.


I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.
Přílohy:

03. bře 2012 15:33 #90768
Odpověď od HonzaKr
Moderátor
A nemůže to být opravdu co napsal Honza (H13), že obrázky jsou zobrazovány pouze po kontrole, zda má uživatel zaplaceno (pomocí AEC)

:: bývalý člen Joomlaportalu ::

03. bře 2012 16:26 - 03. bře 2012 16:30 #90771
Odpověď od prontik
Zkušený uživatel
Pokud se jedna o toto rozsireni (Discussion), tak tam pisou
"AEC support. Configure which AEC plans are allowed to upload images"
Takze to je pro moznost uzivatele uploadovat do fora obrazky.

Ja to vidim tak, ze je treba mit nejakou AEC subscription komponentu, pomoci niz jsou uzivatele pridavani bud automaticky nebo manualne do skupin pomoci vytvorenych planu, ktery si zvoli (paid nebo free), ty Bongu pak tam muzes zvolit, ktera(e) ty skupiny maji moznost uploadovat do toho fora obrazky. To pokud chces nejaky restriction pro jednotlive uzivatele (skupiny), ale jak se divam na ten obrazek, tak jedno pole nad tim je polozka "Images allowed for".... tam jde zvolit co????

Ale nevim jestli je vhodny pro J 2.5 AEC Manager co zminuje H13. Ja ho pouzivam uz dlouho a co vim je pro J 1.5, 1.6, 1.7, jestli jede i na 2.5 netusim.

Joomla je jako puzzle. Stačí vědět jak ty dílky k sobě poskládat.

03. bře 2012 16:42 #90772
Odpověď od Bong
Moderátor
Aha. Tak to bude opravdu ono. Nenapadlo by mě, že tam mají zamontováno něco podobného.

Patlal jsem se s češtinou pro Discussions a protože si všechny funkce zkouším a navíc o nějakém AEC nemám ani tušení, měl jsem zákys, co s tím. :silly:

Velice vám všem děkuji. Odzkouším to a do bublinové nápovědy v překladu pak přidám pár informací, aby případní uživatelé nemuseli tápat jako já.

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

Powered by Fórum