Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

jak dostat tabulky v excelu do joomly ?

13. úno 2012 09:38 #89195
Dobrý den, může mě prosím někdo poradit jak nejlépe dostat tabulky vytvořené v excelu do joomly? Pokud je manuálně zkopíruji a vložím do článku v joomle tak se mě ztratí formátování, které bych však rád zachoval. Budu však vkládat větší množství dat z excelu a rád bych si předdefinoval tabulku v joomle a pouze do ní vkládal aktualizovaná data z excelu. Existuje nějaká komponenta či nějaký způsob jak přes pravděpodobně databázi vkládat do tabulky v joomle data z tabulky v excelu ? Nevím zda jsem můj problém formuloval srozumitelně - jsem v tomto směru na začátku. :( Děkuji za případné rady.

13. úno 2012 09:50 #89196
Odpověď od ghost
Zkušený uživatel
co ten excel ulozit jako html, a kod pak zkopirovat do editoru se zapnutym html editorem?

Joomla! pro každého

13. úno 2012 11:10 - 13. úno 2012 11:27 #89200
Odpověď od prontik
Zkušený uživatel
Tady je něco Tohle bz mohlo fungovat i pro vasi potrebu. Umí to vložit do článku všechny formáty
doc / docx, xls / xlsx, ppt / pptx, pps, odt, ods, odp, sxw, sxc, sxi, wpd, pdf, rtf, html, txt, csv, tsv, ai, psd, dxf, svg, eps, ttf, xps. Navic iFrame, clanek, atd.

Pokaždé, když by jste potřeboval aktualizovat ten excel, tak nahrajete nový a jen přepíšete tag.

Případně něco odtud

Joomla je jako puzzle. Stačí vědět jak ty dílky k sobě poskládat.

14. úno 2012 08:57 #89268
Odpověď od jiri
Uživatel
Děkuji za napad, nicméně ani takto to nejde - ztratí se formátování.

14. úno 2012 10:22 #89269
Odpověď od jiri
Uživatel
Děkuji moc za nápad, zkouším se v tom vyznat. Ta komponenta pracuje ve spojeni se zoho viewer-uz mi to docela funguje - to by mohlo vyřešit problém. Moc děkuji .

Powered by Fórum