Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Nefunguje Uložit

05. úno 2012 23:04 #88762
Nefunguje Uložit od Milo Zito
Uživatel
Na nainstalované joomle 1.7.4. přestaly fungovat v některých případech tlačítka menu Uložit, Zavřít a pod. Aktualizoval jsem na 2.5.1 a nepomohlo. Všiml jsem si , když se podívám na seznam článků, ten který jsem se snažil upravit a uložit má před názvem článku malý zámek. Po najetí na něj se píše "Zkontrolovat".

Správa uživatelů Uložit funguje.
Správa kategorií článků Uložit nefunguje a i tam se objevil ten zámek.

Pročistil jsem cache i cookies, vyzkoušel jsem i jiné prohlížeče, a nepomohlo.

Nejde články upravovat ze site.

Dík za radu.

05. úno 2012 23:25 #88764
Odpověď od Milo Zito
Uživatel
Nějak mi to nedalo, vypl jsem Tiny MCE editor v globálním nastavení, a vše funguje v pohodě, ale bez Tiny editoru se články vkládají blbě. Nenapadá vás někoho proč a co s tím? Díííky.

06. úno 2012 00:02 #88765
Odpověď od prontik
Zkušený uživatel
A proc tedy nevyzkousite nebo nepouzivate jiny editor? Vsak osobne neznam komfortnejsi editor nez JCE

Joomla je jako puzzle. Stačí vědět jak ty dílky k sobě poskládat.
Poděkovali: Milo Zito

06. úno 2012 08:26 #88766
Odpověď od Milo Zito
Uživatel
Děkuji, instalace JCE pomohla, jede to jak má, já byl vždy věrný Tiny , Než jsem zakládal toto téma, tak mě nenapadlo že by to mohlo být chybou Tiny editoru. :)

06. úno 2012 10:38 #88774
Odpověď od Bart
Moderátor

prontik napsal: A proc tedy nevyzkousite nebo nepouzivate jiny editor? Vsak osobne neznam komfortnejsi editor nez JCE

JCE je jen pouze nadstavba TinyMCE, podstatná část těchto editorů je shodná...JCE něco přidává a má vlastní pluginy.

PS: Obsahem instalačního balíčku češtiny pro Joomla 2.5.1 je i čeština pro TinyMCE (více: Čeština pro Joomlu 2.5.1 s novinkou a Joomla 2.5.1 vydána ).

15. kvě 2014 17:30 #116115
Odpověď od Petr Laňka
Začátečník
Mám stejný problém u úpravy modulu - nejde uložit :-(

Powered by Fórum