Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Neaktualizace wb. stránek.

17. srp 2018 14:12 - 17. srp 2018 14:13 #136872
Neaktualizace wb. stránek. od Alcapone77
Návštěvník
Dnes jsem si dělal změnu Menu na stránkách mojevlacky.cz a do ted, se změna neobjevila, šel jsem za správcem webového prostoru, ten nic nenašel, jen že je chyba někde u Vás, zde je výpis:

Jestli je někde editace v pořádku a někde se neprojeví tak to nebude záležitostí serveru. Mohu se ještě podívat do error logu, zda zde něco nevyskakuje. Vydržte prosím. Jinak ale jde o problém aplikace (Joomly).
Tak zde opravdu je nějaký problém s Joomlou.
[17-Aug-2018 10:39:35 UTC] PHP Fatal error: Uncaught exception 'Exception' with message 'DateTime::__construct(): Failed to parse time string (20. 3. 2017 13:08) at position 0 (2): Unexpected character' in /home/users/alcapone77/mojevlacky.cz/web/libraries/joomla/utilities/date.php:121
Stack trace:
#0 /home/users/alcapone77/mojevlacky.cz/web/libraries/joomla/utilities/date.php(121): DateTime->__construct('20. 3. 2017 13:...', Object(DateTimeZone))
#1 /home/users/alcapone77/mojevlacky.cz/web/libraries/joomla/factory.php(557): JDate->__construct('20. 3. 2017 13:...', NULL)
#2 /home/users/alcapone77/mojevlacky.cz/web/libraries/joomla/document/feed/renderer/rss.php(211): JFactory::getDate('20. 3. 2017 13:...')
#3 /home/users/alcapone77/mojevlacky.cz/web/libraries/joomla/document/feed/feed.php(220): JDocumentRendererRSS->render()
#4 /home/users/alcapone77/mojevlacky.cz/web/includes/application.php(271): JDocumentFeed->render(false, Array)
#5 /home/users/alcapone77/mojevlacky.cz/web/index.php(48): JSite->render()
#6 {main}
thrown in /home/users/alcapone77/mojevlacky.cz/web/libraries/joomla/utilities/date.php on line 121

Prosím o vyřešení.
Karlec Josef

17. srp 2018 18:10 #136874
Odpověď od HonzaG
Moderátor
Vážený pane,
možná jste si trochu spletl diskuzní fórum. My Váš web nespravujeme, ani nehostujeme. Takže problém si musíte vyřešit sám a my Vám můžeme maximálně zkusit poradit. No a aby to bylo možné, dodejte další informace:
Verze Joomly - odhaduju, že máte 2.5.10
Verze PHP - odhaduju, že 5.6.33 nebo vyšší

Než jste dělal změny ve webu, tak vše fungovalo v pořádku = stránky se zobrazovaly?

A jen pro kontrolu, změny jste dělal v administraci, ne nějakým zásahem do kódu?

Pěkný den

HonzaG

::: Nejsem tak bohatý, abych kupoval levné věci... :::

17. srp 2018 22:01 #136876
Odpověď od Alcapone77
Návštěvník
Já jsem se nespletl.
Stránky mam na Endoře, ale přes Joomlu je upravuju, předělávám. Vše funguje jak má, až na to, že chcci změnu Menu a to se nedaří. Já jsem byl na Endoře, oni, že unich je vše v pořádku, problém je prý u Vás, proto tady ten vypsaný kod.
Verzi mam 2.5.9

18. srp 2018 02:39 #136878
Odpověď od Cony
Moderátor
Ale to se pletete pořád :) Chyba není u nás (ani být nemůže, protože není žádné my v tom znění jak jej používáte), chyba je u Vás. Pokud napíšete něco podrobnějšího možná Vám někdo poradí, v první řadě by jste ale měl aktualizovat Joomlu. Alespoň v rámci verze 2.5 na poslední vydanou verzi 2.5.28 + opravné záplaty . Lépe přejít na Joomlu 3.
Poděkovali: Bong

18. srp 2018 10:11 #136883
Odpověď od Alcapone77
Návštěvník
Bavte se prosím jako z blbcem, ja jsem švec, ne IT pracovník. mojevlacky.cz/administrator/index.php sem chodím upravovat stránky, vše běhalo asi 5 let v pořádku, až do včera, kdy jsem provedl změnu v menu, která se do dnes neobjevila. Navíc mě ty stránky píšou, že mam Joomlu aktuální.

18. srp 2018 20:55 - 18. srp 2018 20:57 #136891
Odpověď od Bong
Moderátor
Vas web si nejprve zazalohujte a provedte aktualizaci jak vam pise Cony.

Stahnete si z jeho odkazu plny instalacni balicek Joomly a nainstalujte jej v administraci, jako kterekoli jine rozsireni.

Dale v administraci vyberte Rozsireni - Spravovat - Databaze. Tam zkontrolujte a opravte databazi dokud nebude vse v poradku.

Myslim, ze pak bude vase Joomla zase fungovat.

Jeste je treba pro zabezpeceni nahrat i opravne patche (opet odkazovano vyse). Nevynechte to.

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

Powered by Fórum