Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Důležité Google zrazu neindexuje môj zabehnutý web

03. zář 2016 09:18 #128215
Google zrazu neindexuje môj zabehnutý web od Martin Balko
Začátečník
Zdravím, prosím vás, vedel by mi niekto poradiť s nasledujúcim problémom?

Zistil som, že google prestal indexovať moje stránky. Najprv som v nástroji Ahrefs našiel počet indexovaných stránok (crawled pages) 0 = print screen.

Potom som pozeral google webmasters tools a výsledok je tam podobný: hneď v úvode píše Googlebot nemá prístup k súborom CSS a JavaScript na webe www.parfumylacno.sk/
takto vyzerá teraz robots.txt

User-agent: *
Disallow: /administrator/
Disallow: /cache/
Disallow: /cli/
Disallow: /components/
Disallow: /images/sampledata
Disallow: /images/sampledata
Disallow: /images/sampledata
Disallow: /images/sampledata
Disallow: /includes/
Disallow: /installation/
Disallow: /language/
Disallow: /libraries/
Disallow: /logs/
Disallow: /media/
Disallow: /modules/
Disallow: /plugins/
Disallow: /tmp/

User-Agent: Googlebot
**************************(tieto dva riadky som tu pridal, keď som zistil že google neindexuje css a javascript ale očividne ani toto nepomohlo)
Allow: /*.js*
Allow: /*.css*

Prikladám print screen sitemap z webmasters tools, kde píše že indexuje LEN 78 z 1737 stránok!!
Píše tam túto chybnú URL www.parfumylacno.sk/index.php?option=com...&catid=25&Itemid=138
neviem prečo je tam táto chybná url ani kde vznikla - podľa všetkého mala ukazovať na tento článok www.parfumylacno.sk/vyber-parfumu/podla-...arfumy-pre-alexandra
môžem ten článok skúsiť vymazať ale dosť pochybujem, že to pomôže vyriešiť problém s indexovaním.

Vedel by mi prosím vás niekto poradiť v čom môže byť problém a prečo google neindexuje môj web?
ide o web www.parfumylacno.sk
Joomla! 2.5.25

Ďakujem

Majiteľ parfumérie parfumylacno s lacnými parfumami Fm Group vo svetových vôňach, kvalitné napodobneniny originálnych parfémov.
Přílohy:

03. zář 2016 09:32 #128216
Odpověď od Linelabcz
Admin
Zdravím, problém máte popsaný v emailu. Kontaktujte váš webhosting pro řešení problému.
Poděkovali: Martin Balko

03. zář 2016 09:59 #128217
Odpověď od Martin Balko
Začátečník
Ďakujem veľmi pekne za odpoveď ohľadom bezpečnosti a problému s certifikátom = zaujímavé na tom je, že nič také nepoužívam, https som nikdy na web nedával/nenastavoval, tak prečo si zrazu google myslí opak?

No to je ďalšia zaujímavosť a problém, ktorý som tu nechcel miešať. Zároveň s predchádzajúcimi problémami som zistil, že po zadaní do googla site:parfumylacno.sk zobrazí množstvo nefunkčných odkazov v podobe https:// Nechápem kde google vzal to S, môj web používa iba štandardný http://. Https som nikdy nenastavoval, takže tam nemá čo robiť a predsa ho google zobrazuje a potom vyhadzuje chybu že je nefunkčný (samozrejme že je keď nemá prečo existovať)
print screen v prílohe

:)

Ďakujem

Majiteľ parfumérie parfumylacno s lacnými parfumami Fm Group vo svetových vôňach, kvalitné napodobneniny originálnych parfémov.

Powered by Fórum