Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Nahrání PDF souboru ve větší velikosti než je 10MB

21. led 2016 07:25 #125360
Ahojte, mám takový dotaz. Vím, že je možné nahrát do správce médií soubor PDF s větší velikostí než je povolených standardních 10 MB.
Jeden soubor s 39,4 MB už tam je nahraný. Já bych chtěla vložit ještě jeden PDF soubor o větší velikostí, ale jednoduše mi to nejde. Ani když v možnostech zaškrtnu -Nahrát soubory (Bez omezení velikosti)- ---- Po nahrání do 100% mi hlásí systém ERROR.
Můžete mi prosím poradit? :)

Děkuji Kristýna

21. led 2016 08:31 #125362
Odpověď od Ernst
Joomla Expert
největší velikost nahrávaného souboru je zadána v PHP.INI. Nevím, zda Vám Váš hosting umožňuje editaci tohoto souboru (pochybuji o tom), pak je o zvětšení této hodnoty musíte požádat je.
Poděkovali: Kristýna

21. led 2016 13:04 - 21. led 2016 13:04 #125363
Odpověď od H13
Admin
Ještě doplním Ernsta - můžou to limitovat dva parametry (v PHP) - pro nahrávání souboru, ale také tzv. POST size, protože se soubor nahrává přes formulář, který se přenáší přes POST metodu, i tohle teoreticky může být limit.

Nejjednodušší je soubor nahrát přes FTP - předpokládám, že nahrávání velkých souborů nebude prováděno tak často, takže občas je přenést přes FTP nemusí být problémem.

Phoca Cart - www.phoca.cz/phocacart - e-shop, e-commerce
Phoca Gallery - www.phoca.cz/phocagallery - obrázková galerie
Phoca Download - www.phoca.cz/phocadownload - stahování souborů
Phoca Guestbook - www.phoca.cz/phocaguestbook - guestbook
Poděkovali: Kristýna

21. led 2016 13:13 #125365
Odpověď od Kristýna
Uživatel
Ano, děkuji za rady! Už jsem to zmákla přes FTP klienta! :)

Powered by Fórum