Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Titulek článku pro všechny, obsah jen pro ...

07. led 2016 22:46 #125139
Ahoj lidi. Potřeboval bych někde (nějak - rozšíření, nebo jiný nápad) nastavit, aby se mi zobrazovaly nadpisy článku pro všechny a obsah článku jen pro přihlášené (pokud je článek pro přihlášené)

Zkoušel jsem najít a pár podobných jsem našel, ale ne úplně ten postup pochopil.

Dík za každou radu.

09. led 2016 08:25 #125160
Odpověď od Bong
Moderátor
Můžete třeba použít nějaké rozšíření. Podobné funkce se vyskytují u komunitních rozšíření.
Nepíšete pro jaké účely toto požadujete, ale většinou stačí využít nastavení Joomly samotné. V globálním nastavení článků, v článku samotném i v položce menu najdete v nastavení Možnosti, jak má článek na stránce vypadat (titulek, prefix, odkazy,....). Někde tam najdete:

Zobrazit odkazy všem - Je-li nastaveno na Ano, odkazy na obsah pro registrované uživatele se budou zobrazovat všem, tedy i nepřihlášeným uživatelům. Pro přístup k celému obsahu se však uživatel musí přihlásit.

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.
Poděkovali: Kuba Vlášek

Powered by Fórum