Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Kde v Joomla 2.5 písať autora článku?

25. bře 2015 12:48 #121096
Upgradla som si webovú stránku z Joomly 1.5 na 2.5. Autori článkov sa mi na začiatku každého článku zobrazujú tak ako majú ale keď si v administrácii rozkliknem článok, na pravej strane, kde sa dal doplniť autor článku aj dátum uverejnenia, či konca uverejnenia, tieto funkcie tam nie sú. Ako mám teda zadať, že daný článok chcem napríklad zobrazovať do nejakého dátumu aby sa mi potom automaticky vyplo zobrazovanie a kde mám napísať autora článku? Autora článku som našla dole pod Indexovať, ale keď tam dám meno, tak sa mi pri článku nezobrazuje. Vôbec netuším, kde to hľadať alebo kde to zmeniť. ďakujem.

25. bře 2015 14:23 #121101
Odpověď od zpetr
Zkušený uživatel
koukněte ve správci článků na volbu možnosti.
záložka úpravy článků a tam zaškrtnout požadované myslím, že to budou možnosti zveřejnění nebo možnosti článků

btw. a proč ne rovnou na J3.x

26. bře 2015 09:07 #121115
Odpověď od Andrea
Nováček
ďakujem, konečne sa mi to zobrazuje pri článkoch, ako ste písali, bolo to v správcovi článkoch. Ďakujem, tam mi nenapadlo pozrieť.

Powered by Fórum