Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

dvojjazycny web, url cesta modulu kategorii

20. led 2015 14:07 #119716
dvojjazycny web, url cesta modulu kategorii od lukas hajek
Pokročilý uživatel
Zdravim,

nevim odkud zacit, nedokazu presne identifikovat co zpusobuje muj problem. Postavil jsem web v cj a aj, bez pouziti rozsireni.
Na webu pouzivam modul Article categories/

V ceske verzi vse funguje, cesta je takova:

mechanizace/produkty-sluzby/kultivace-pudy


V anglicke verzi

en/machinery/products-services/rootstalk-cutting/51-english/machinery/products-services/land-improvement.

ja myslim, ze to bude neco okolo SEF, ale vsechno co jsem zkousel podle navodu na netu nefunguje.

diky kdyby nejaky mistr dokazal aspon nasmerovat kterym smerem patrat.

web je na joomla 2.5

20. led 2015 14:19 #119717
Odpověď od Bong
Moderátor
Vypněte SEF URL. Zkontrolujte zařazení do kategorií. Vyčistěte cache. Podívejte se jak vypadají adresy bez SEF URL. Dejte odkaz na stránky.

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

20. led 2015 14:49 #119719
Odpověď od lukas hajek
Pokročilý uživatel
sef jsem vypnul a ten modul se prestal v ceske verzi spravne zobrazovat. cache cista.

www.lukashajek.net/chmelarstvi

20. led 2015 15:39 #119722
Odpověď od Bong
Moderátor
Já jej nevidím v žádné verzi (nebo netuším co to má být). Ani modul přepnutí jazyků se nezobrazuje správně a nejde používat.

Projděte a opravte všechna nastavení a přiřazení modulů a menu. Určite něco objevíte.

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

20. led 2015 16:05 #119725
Odpověď od lukas hajek
Pokročilý uživatel
tak jinak, ted jsem zapnul sef a v cj verzi to slape jak ma, tedy vse viz prvni post.

Powered by Fórum