Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

upgrade php

05. led 2015 22:19 #119520
upgrade php od Vašek H.
Začátečník
Můj hosting připravuje upgrade php z verze 5.3.3 na 5.4.36 (Debian Squeeze na Wheezy), mám několik projektů na Joomla 2.5.28 a hledám informace k tomuto přechodu, aby Joomla a různá rozšíření fungovala, protože předpokládám, že přestanou fungovat. Najde se ochotný člověk s radou, jak postupovat? Děkuji

05. led 2015 23:07 - 05. led 2015 23:08 #119521
Odpověď od Bong
Moderátor
Pro Joomla 2.5 je doporučená verze PHP 5.4 +
Pokud máte rozšíření aktualizovaná, měla by automaticky kopírovat toto doporučení...

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

07. led 2015 09:57 #119535
Odpověď od Vašek H.
Začátečník
ano, rozšíření jsou aktualizovaná, přesto mě po přesunu na local pomocí Akeeby místo administrace uvítala bílá stránka, tak hledám další chyby

07. led 2015 12:45 #119536
Odpověď od Bong
Moderátor
Myslíte:
- vytvořena kompletní záloha pomocí Akeeba Backup
- stažena z webu na local přes FTP
- rozbalena a zprovozněna striktně pomocí kickstart.php

Nebo něco děláte jinak? Bílá stránka je trochu široký záběr možností. Zkuste když tak pro začátek stáhnout soubor Joomla_2.5.x_to_2.5.28-Stable-Patch_Package.zip a jeho obsahem přepište instalaci Joomly na local. Vaše Joomla bude aktualizovaná, opravená, bez chybějících nebo poškozených souborů. Pak lze případně pátrat dále.

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

22. led 2015 22:51 #119764
Odpověď od Vašek H.
Začátečník
Zdravím a pro ty, kteří by na tom byli podobně, píši popis, jak jsem se z toho dostal:
musel jsem vyzkoušet mnoho postupů, včetně Bongova postupu, ale nakonec pro zrychlení jsem udělal nové čisté instalace, nahrál doplňky a přepsal databázi, upgrade php dal kupodivu zabrat, pro migraci na J 3.3 jsem vypnul všechny doplňky, použil krátkodobou podporu a potom postupně pouštěl a aktualizoval doplňky, dost času a funguje

Powered by Fórum