Přihlásit se

Joomla 5.0.1 a 4.4.1 bezpečnostní vydání (29 lis 2023)

Joomla 5.0.1 a 4.4.1 je nyní k dispozici. Jedná se o bezpečnostní vydání pro Joomla 4.x. a 5.x.

Úprava barev pozadí v šabloně

03. led 2015 11:05 - 03. led 2015 11:07 #119499
Úprava barev pozadí v šabloně od Ainny
Začátečník
Dobrý den, přešla jsem na nový hosting, a když změna tak pořádná. Vybrala jsem si pro web novou šablonu, s kterou jsem spokojená, ale...
Nelíbí se mi barvy u citací v JComments. Jenže nejsem schopná najít v tom množství css příkazů, který je určuje.



A druhá věc, v které nejde ani tak o to, že se mi nelíbí, jako o to, že jsou naprosto špatně sladěné hlášky např. při registraci. Absolutně se nedají bez podbarvení přečíst.





Celý web je na adrese www.ainny.cz a za případné polopatické nakopnutí předem děkuji.
Přílohy:

03. led 2015 15:13 #119500
Odpověď od Pavel
Zkušený uživatel
Dejte odkaz na webové stránky, protože jinak Vám nikdo neporadí. Bez odkazu se to nedá zjistt co se má kde upravit a bohužel ani věštecká koule nepomůže. ;)

03. led 2015 15:58 #119504
Odpověď od Cony
Moderátor
Citace v komentářích - soubor template.css na řádku 2970, definice blockqute,
Definice hlášek Vám v šabloně úplně chybí, budete muset dodefinovat, njelépe kolem id #system-message.
A používejte Firebug , nebo podobný nástroj.

03. led 2015 17:40 #119505
Odpověď od Ainny
Začátečník

Kopecek napsal: Dejte odkaz na webové stránky, protože jinak Vám nikdo neporadí. Bez odkazu se to nedá zjistt co se má kde upravit a bohužel ani věštecká koule nepomůže. ;)

Mno, odkaz na webové stránky jsem dala hned do prvního příspěvku.

03. led 2015 17:44 #119506
Odpověď od Ainny
Začátečník

Cony napsal: Citace v komentářích - soubor template.css na řádku 2970, definice blockqute,
Definice hlášek Vám v šabloně úplně chybí, budete muset dodefinovat, njelépe kolem id #system-message.
A používejte Firebug , nebo podobný nástroj.


Systémové hlášky jsem vyřešila pluginem Joomla System Message, takže to už je v pohodě.
Firebug neznám a zdá se, že je to chyba. Ušetřil by mi spoustu času. Hned jdu na ty citace.

Mockrát díky.

03. led 2015 20:27 #119508
Odpověď od karel
Zkušený uživatel
popis/přehled vývojářských nástrojů pro jednotlivé prohlížeče najdete např. na jecas.cz/vyvojarske-nastroje

Znáte-li řešení, sdělte ho - pomůžete ostatním při řešení stejného problému, i případný "rádce" bude vědět, poradil-li správně nebo špatně.

Powered by Fórum