Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Modul pro stahování

29. říj 2014 19:07 #118680
Modul pro stahování od Pepča
Uživatel
Dobrý den,
nevím jak udělat následující. Mám na webhostingu nahráno cca 2,5 GB dat v souborech, které potřebuji vložit na web, aby si je mohli lidé stahovat (líbí se mi ta stromová struktura komponenty). Rád bych použil Komponentu Phoca stahování, ale narazil jsem na problém.
- jak té komponentě říci, že se data nachází na webhostingu v jiné složce (tak aby ona si je nepřesouvala do svých složek a pouze jsem ji řekl, zde jsou data a přes to vlak nejede)
- jak přemluvit komponentu, aby zde nebyl limit pro nahrávání 3 MB jak zde je, protože některé soubory jsou větší

děkuji moc za pomoc a Vaší ochotu

29. říj 2014 19:56 #118681
Odpověď od Linelabcz
Admin
Zdravím, myslím že tam je funkce direct link. Není nutné soubor uploadnout, stačí pojmenovat.

29. říj 2014 20:14 #118682
Odpověď od Pepča
Uživatel
ale ono to tam má přednastavenou cestu z které to soubory je ochotno načítat: web/Jomla_2.5/phocadownload/
- když dám editaci souboru, tak v položce "Název souboru" pokud bych klikl vpravo na tlačítko "výběr souboru"
Popis výše uvedené cesty:
web - je root složka pro joomlu v rootu webhostingu
Jomla_2.5 - je moje druhá instalace joomly


a já to potřebuji nasměrovat do složky, která je na stejné úrovni jako složka web (tedy ta složka se soubory je založena v rootu)
- v rootu to je proto, jelikož to je zároveň FTPkový adresář a webhosting mi FTPkový adresář vytvoří v rootu

29. říj 2014 20:19 #118683
Odpověď od Bong
Moderátor
Podívejte se pořádně do nastavení souboru. Dole najdete Externí URL. Tam nastavte cestu ke složce se soubory a do Název souboru zadejte jen jeho název.

Nebo zkuste v Konfiguraci nastavit Složka stahování jako: ../

Joomlu máte mít nainstalovanou v rootu.

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.
Poděkovali: Pepča

01. lis 2014 00:52 #118710
Odpověď od Pepča
Uživatel
Děkuji Vám všem, již jsem se na základě Vašich podnětů tím prokousal.

Powered by Fórum