Přihlásit se

Joomla 5.0.1 a 4.4.1 bezpečnostní vydání (29 lis 2023)

Joomla 5.0.1 a 4.4.1 je nyní k dispozici. Jedná se o bezpečnostní vydání pro Joomla 4.x. a 5.x.

Přesměrování po registraci

27. čvn 2014 10:35 #116765
Přesměrování po registraci od dakadam
Návštěvník
Po registraci nového uživatele a prvním přihlášení se automaticky zobrazí Profil uživatele. Nemohu najít, kde je možné to změnit.
V modulu přihlášení tato volba je, to mi funguje, ale po registraci, na to nemohu přijít.

27. čvn 2014 12:39 #116771
Odpověď od Cony
Moderátor
V položce menu pro přihlášení (typ Uživatel - přihlašovací formulář) jsou parametry Přesměrování po přihlášení a Přesměrování po odhlášení.

27. čvn 2014 14:30 #116773
Odpověď od dakadam
Návštěvník
Ano. To píšu ve druhé větě mého dotazu. Že ve při nastavení přihlášení tam tato volba je.
Ale po zeregistrování nového uživatele se provede vstup do stránek takto:
- pokud klikne na aktivační dokaz zaslaný mailem, připojí ho odkaz na stránky Joomly a zobrazí mu Profil uživatele.
- pokud je povoleno po registraci přímé připojení na stránky, zobrazí se milému novénu uživateli jeho profil.
Toto zobrazení Profilu uživatele potřebuji obejít a připojit uživatele již na mnou určenou stránku.

27. čvn 2014 14:34 #116774
Odpověď od Cony
Moderátor
Píšete v modulu, já píšu v položce menu.

27. čvn 2014 14:38 #116775
Odpověď od dakadam
Návštěvník
Pokud je uživatel již registrován a použije přihlášení buď pomocí modulu, nebo odkazu, tak se po přihlášení dostane na určenou stránku. To funguje.
Ale já píšu o registraci a prvním AUTOMATICKÉM přihlášení.
Např. po kliknutí na aktivační odkaz v mailu je se uživatel bez přihlašování dostane na stránku Profil uživatele, aniž by použil odkaz z menu, nebo z modulu,

27. čvn 2014 15:06 #116776
Odpověď od dakadam
Návštěvník
Po prvním připojení zaregistrovaného uživatele je tento uživatel přesměrován na adresu:
index.php/component/users/profile
Já jsem kde to šlo, nastavil přesměrování na stránku, kterou chci já.
Opakuji, že při již dalším přihlášení již registrovaného uživatele se uživatel připojí na stránku, kterou jsem určil.
Ten problém je jen po registraci uživatele.

Powered by Fórum