Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Důležité Napadnutá stránka?

09. čvn 2014 14:02 #116490
Napadnutá stránka? od Andrea
Nováček
Pekný deň, vedel by mi niekto poradiť čo s tým? Jedna pani mi napísala kvôli mojej webovej stránke toto:

uz minuly rok som mala problem s vasou strankou.
Ked ju otvorim, tak sa mi otvori toto oknok (v prílohe)
Ked zvolim „Povolit pristup“ tak mi zamrzne Outlook aj pocitac. Ked zvolim „Nepovolit“, tak pri kazdom pohybe/kliknuti na stranke sa mi zobrazuje okno znova.
Pozrel sa na to nas IT a povedal, ze to vyzera akoby ste mali napadnutu stranku.. ze je divne ze si pyta pristup k udajom na mojom pocitaci.
Nemali ste od niekoho takyto feedback? Pisem kvoli sebe a teda aj kvoli tomu, ze posielam info zamestnancom aj dealerom a bola by som nerada, keby ich to malo poskodit alebo odradit od zaujmu (podobne ako aj vasich zaujemcov).
Alebo je to len pripad mojho PC..?

Ako sa dá zistiť, či ide o napadnutú stránku a dá sa to vôbec odstrániť? Predpokladám, že to šlo cez Explorer prehliadač, ja to mám cez Mozilu a problém som nikdy nemala a toto mi nikto ešte nikdy nenapísal. Ďakujem za každú radu

09. čvn 2014 14:05 #116491
Odpověď od Andrea
Nováček
tú prílohu mi nejde pridať, takže vyzerá to asi takto:

Internet Explorer
Chcete tejto webovej stránke povoliť prístup k vašej Schránke?
Ak povolíte toto nastavenie, webová stránka bude mať prístup ku Schránke a bude môcť čítať informácie, ktoré ste aktuálne vystrihli alebo skopírovali.

09. čvn 2014 14:31 #116492
Odpověď od fire150
Pokročilý uživatel

Myslenie je najťažšou prácou aká existuje a práca ma fascinuje!
Celé hodiny sa vydržím pozerať, ako niekto pracuje

09. čvn 2014 17:43 - 09. čvn 2014 17:44 #116497
Odpověď od zpetr
Zkušený uživatel
Link na stranky ?
Znáte tu paní ? není to převlečenej tento kousek od Evy Dvořákové ?

09. čvn 2014 18:44 #116498
Odpověď od Andrea
Nováček
no to je naozaj zaujímavé, žeby mi niekto poslal hoax? Cez Mozillu to ide v pohode, toto bolo cez Explorer, lebo okno tak bol pomenované. Tak nechápem to. Ide o túto stránku: stretnutiedvojciat.dvojickovo.sk/

09. čvn 2014 23:25 #116500
Odpověď od Cony
Moderátor
No hoax to asi není, paní má zřejmě starší IE, nebo vyšší zabezpečení, a Vaše stránky jsou trochu šílené. Je v nich skriptem zakázáno kopírování, výběr, pravé tlačítko apod. Opravdu si myslíte že to něčemu pomůže?

Buď ty skripty odstraňte úplně (je to zřejmě nějaký plugin, beo jsou zabudované v šabloně), nebo zkuste něco méně násilného .

Powered by Fórum