Přihlásit se

Joomla 5.0.1 a 4.4.1 bezpečnostní vydání (29 lis 2023)

Joomla 5.0.1 a 4.4.1 je nyní k dispozici. Jedná se o bezpečnostní vydání pro Joomla 4.x. a 5.x.

výzva k loginu

05. kvě 2014 13:02 #115939
výzva k loginu od Zbynek Sadil
Uživatel
Prosím o radu, jak si vynutit přihlašovací formulář na článku, který je jen pro registrované.
Nabídka xy (blog kategorie) "public", kategorie xy "public", článek v kategorii xy "registered". Očekával bych výzvu pro přihlášení, místo toho pouze bílá (prázdná) stránka.
Pročetl jsem celou diskuzi, podobný případ jsem nenašel. Neřešil to již někdo v minulosti?
Díky

05. kvě 2014 13:35 #115942
Odpověď od Bong
Moderátor
A hledal jste i heslo " bílá stránka "? Ta má spousty příčin, nejčastěji špatně nainstalovaná Joomla.
Použijte výchozí šablonu, zapněte Ladění chyb systému, překontrolujte vše o čem se v souvislosti s bílou stránkou píše.

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

05. kvě 2014 14:08 #115945
Odpověď od Zbynek Sadil
Uživatel
Asi jsem se špatně vyjádřil. Nejedná se tak úplně o "bílou" stránku.
Vše funguje, jak má. Vidím menu, vidím sidebar - OK. Jen se ptám, když je v kategorii (na kterou nabídka v menu odkazuje) zatím jen jeden článek, který je určen pouze pro registrované návštěvníky, zda se má zobrazit pusto prázdno nebo zda by se měla objevit informace/výzva o tom, že je nutné se přihlásit?
Jinak jsem dnes prohledal tolik stránek, včetně zahraničních, ale našel jsem tento problém pouze 2x a to bez odpovědi. Díky za trpělivost...

05. kvě 2014 14:25 #115947
Odpověď od Bong
Moderátor
To bude trochu jiné. Když máte kategorii veřejnou a jen jeden článek a ještě pro přihlášené, bude tam jak píšete pusto a prázdno. Musíte zobrazit alespoň prefix článku, nebo titulek, aby mohl uživatel na to kliknout.... pak už bude požádán o přihlášení.

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.
Poděkovali: Zbynek Sadil

05. kvě 2014 14:29 #115948
Odpověď od Zbynek Sadil
Uživatel
Děkuji za vysvětlení - snažil jsem se vyřešit neřešitelné... ;)

05. kvě 2014 14:35 - 05. kvě 2014 14:35 #115952
Odpověď od Bong
Moderátor
To je řešitelné, viz třeba návody na www.joomlista.cz , ale teď honem z hlavy vám neřeknu postup. Bude to nastavení článku a položek menu...

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

Powered by Fórum