Přihlásit se

Joomla 5.0.1 a 4.4.1 bezpečnostní vydání (29 lis 2023)

Joomla 5.0.1 a 4.4.1 je nyní k dispozici. Jedná se o bezpečnostní vydání pro Joomla 4.x. a 5.x.

Důležité Přístup

03. bře 2014 18:02 #114802
Přístup od Josef
Uživatel
Dobrý den,
jsem administrátorem stránek jedné organizace a dostal jsem nabídku spravovat webové stránky i jiným organizacím, proto jsem chtěl přes hosting na endora.cz založit novou doménu, což jsem udělal. Při vstupu do administrace (při přihlášení) mi všek "nefunguje! mé heslo, to, se kterým jsem se zde registroval a se kterým se přihlašuji do administrace již fungujících stránek. Jestliže kliknu na ikonu "zapomenuté heslo", vypíšu mail a dám potvrdit, zobrazí se sdělení:
"Obnovení hesla se nezdařilo: Super uživatel nemůže požadovat připomenutí hesla. Kontaktujte prosím jiného super uživatele, nebo zvolte alternativní způsob."
Mohl byste mi poradit, co bych mohl udělat, abych se dostal do administrace?
Děkuji Vám moc a přeji hezký den.

03. bře 2014 18:10 #114803
Odpověď od Svatopluk Vít
Moderátor
A co strýček Google? Fakt nic nenašel ?

Jedna z hlav české komunity redakčního systému Joomla! a první překladatel uživatelského rozhraní k ní.

03. bře 2014 18:22 #114804
Odpověď od Josef
Uživatel
Děkuji moc, ale je to na mě takové nesrozumitelné, ani nevím, na co a kde ten soubor "configuration.php" najít. Myslíte, že není nějaká jednodušší cesta?
Ale velice Vám děkuji za ochotu. Zkusím to, ale nevím.

03. bře 2014 18:47 #114806
Odpověď od Josef
Uživatel
Pořádně nechápu větu:
Open the configuration.php file that was downloaded in a text editor such as notepad++ and add this line

public $root_user='myname';

to the bottom of the list where myname is a username with administrator access that you know the password for. An username that is Author level or higher can also be used in place of a username with administrator access.

03. bře 2014 20:00 - 03. bře 2014 20:03 #114808
Odpověď od fire150
Pokročilý uživatel
No tam Vám radia že máte otvoriť súbor configuration.php v nejakom textovom editore napr. PSPad, Notepad, Poznámkový blok ... a doplniť uvedené do tohto súboru. Potom súbor nahrať naspäť = prepísať pôvodný. Súbor configuration.php sa v 99,99% nachádza v koreňovom adresári webu. Podmienka je že v public $root_user='myname'; je meno správcu (Vaše prihlasovacie) a poznáte heslo.
Všetky odskúšané a funkčné postupy sú v uvedenom linku od svatas

Myslenie je najťažšou prácou aká existuje a práca ma fascinuje!
Celé hodiny sa vydržím pozerať, ako niekto pracuje

04. bře 2014 06:17 #114813
Odpověď od Bong
Moderátor

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

Powered by Fórum