Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Kam správně na web hosting nahrát Joomla!

25. úno 2014 18:29 #114683
Kam správně na web hosting nahrát Joomla! od Lucie Valinová
Uživatel
Mám velkou prosbu. Jsem v tomto začátečník a nevím si rady, kam na web hosting mám nahrát Joomla! :(

Chci předělat již existující stránky www.zahradnictvi-valinova.cz , které jsou zastaralé a web hosting je u ONEbit.
Chtěla bych to provést tak, aby původní stránky dále běžely a já jsem pomocí Joomla! mohla vytvářet separátně nové a až nové stránky vytvořím, tak je pak nahradit za ty stávající.

Prosím o radu, jak to pomocí FTP udělat? Jaký adresář mám pro Joomla vytvořit a kde? Na FTP nyní existuje již adresář "www" ve kterém je nahrán současný web.

Moc děkuji za radu.

Lucka :)

25. úno 2014 19:55 #114684
Odpověď od prontik
Zkušený uživatel
1. Zalozte si novou databazi
2. Vytvorte si subdomenu
3. Do ni si nahrajte joomla a muzete vesele tvorit a vas stavajici web stale pobezi.
4. Az budete mit hotovo udelejte si zalohu pres Akeeba . Tu umistete misto stavajiciho webu, nainstalujte a hotovo.

Joomla je jako puzzle. Stačí vědět jak ty dílky k sobě poskládat.
Poděkovali: Lucie Valinová

25. úno 2014 22:11 #114685
Odpověď od Lucie Valinová
Uživatel
Moc děkuji za radu.

Pomohlo to :-) I když jsem teda pak trochu bojovala při instalaci s napojením na databázi, ale nakonec se mi to nějak podařilo a už frčím na Joomla! :-)

Lucka

Powered by Fórum