Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (Včera)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Pernamentne hlavni novinka

14. úno 2014 16:25 #114484
Pernamentne hlavni novinka od David Peštuka
Uživatel
Dobry den predem se omlouvam pokud jsem dotaz zaradil spatne ale mate tady tolik vlaken a ja nejsem zrovna odbornik na programovani.

Dobry den resim tento problem uz tyden a stale nemohu najit odpoved, doufam ze se zde najde nekdo kdo by mi pomohl. N hlavni strance mam klasicky hlavni novinky pod sebou a kdyz nejakou pridam zaradi se automaticky nad tu predeslou ale nedavno jsem si do jedne novinky vlozil modul slideshow ktery funguje bezvadne jenze kdyz ten napisu nejakou novinku je logicky nad nim a po par novinkach zmizi slideshow z hlavni stranky do archivu zde je muj web www.panikudlanka.cz

potreboval bych tedy tu novinku ktera obsahuje modul oznacit jako primarni aby byla vzdy na prvnim ci druhem miste a kazda nova novinka kterou napisu v administraci se zaradila pod ni a nikoliv nad ni. Doufam ze to ma nejake reseni do ted to delam manualne prepisovanim vsech novinek na hlavni strance. predem dekukuji za odpoved. s pozdravem David Peštuka

Prodejce a chovatel exotickeho hmyzu s vasni k macro fotografovani

14. úno 2014 16:50 #114485
Odpověď od prontik
Zkušený uživatel
Vy potrebujete spis pridat novou pozici pro modul, kterou "prilepite" nad ten blog a soupnete tam tu slideshow. Vase sablona takovou pozici nyni neobsahuje. To je nejjednodussi reseni.

Joomla je jako puzzle. Stačí vědět jak ty dílky k sobě poskládat.

14. úno 2014 16:55 - 14. úno 2014 16:56 #114486
Odpověď od David
Nováček
Je to tak, ale tvůj link mu nepomůže. Musí se na to jinak - viz můj návod na VLOŽENÍ MODULU MEZI HLAVNÍ ČLÁNEK A ÚVODNÍ ČLÁNKY V JOOMLA! 2.5

www.joomlista.cz - blog o CMS Joomla!
www.joomlaskoleni.cz - Joomla! školení
www.grapharts.cz/
www.grapharts.cz/cs/hosting - Hosting pro Joomla!

14. úno 2014 17:03 #114487
Odpověď od David Peštuka
Uživatel
Diky za radu, zitra odzkousim a napisi zda se vse povedlo:) ach kez by to fungovalo:) jeste jednou mockrat dekuji vetsinou si vsechno najdu v kodu stylem pokus omyl ale tady jsem zatuhl

Prodejce a chovatel exotickeho hmyzu s vasni k macro fotografovani

14. úno 2014 21:42 #114489
Odpověď od David Peštuka
Uživatel
Procetl jsem obe moznosti ale ani jedna neni to co potrebuji

ja uz extension v clanku mam funguje bezvadne je na hlavni strance jenom potrebuju nastavit aby byl primarne ten clanek (novinka) nahore a jakoukoliv novinku pridam se pridavala pod nej. Kdyz jsem delal nove pozice pro modul tak se Slideshow choval divne a delal chyby. Podivejte se na muj web www.panikudlanka.cz mam ho tam umisteny pod prvni novinkou tzn je druhy a ja bych botreboval aby byl clanek s extensionem pernamentne prioritne nahore a vse nove se davalo pod nej neco ve smyslu ze by mel tak velke id (nebo podle ceho to radi joomla asi data) ze vse co pridam nasledne se bude klasicky zarazovat pod nej zkusim to ilustrovat

novinka obsahujici slidebar 1.10.2000 (stala pozice jako prvni novinka i kdyz datem je stara a meni se pouze obsah slidebaru kde skacou informace podle nastaveni daneho slidebaru)
novinka 2.10.2000
novinka 3.10.2000
novinka 4.10.2000

vlozeny do novinky ho mam dobre a funguje skvele viz www.panikudlanka.cz pouze pokud pridam aktualitu neboli novinku na hlavni stranku tak se posune o rad niz a zase o rad niz az tam neni a ja potrebuji aby byl porad nahore, urcite existuje nejake jednoduche reseni kde mu priradim prioritu. Kdyz jsem zkousel delat pozice napriklad uprostred loga celej slidebar blbnul a bylo to peklo navic takto mi to vyhovuje a bylo by to idealni. diky za rady:)

Prodejce a chovatel exotickeho hmyzu s vasni k macro fotografovani

15. úno 2014 22:05 #114508
Odpověď od Bong
Moderátor
Použijte primitivní trik, nastavte článku datum třeba o 100 let větší, řazení článků v položce menu dejte: Nejnovější nejdříve a už se o to nemusíte starat...

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

Powered by Fórum