Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Nefunkční editace ve FrontEndu

15. led 2014 20:10 #113867
Nefunkční editace ve FrontEndu od Lukáš Čermák
Začátečník
Dobrý den,

měl jsem problém se zavirovaným webem a vše se mi podařilo opravit. Přeinstaloval jsem joomlu, všechny komponenty a pluginy a jeden web úplně bez problému funguje kompletně. U druhého webu také vše běží, kromě editace ve frontendu. Po přihlášení kliknu u nějakého článku na tlačítko edit a joomla se otevře do prázdné stránky a zobrazí se mi okno s názvem článku a 2 nefunkčními tlačítky.

Hledal jsem a tento problém zde byl již před 3 roky zadán, avšak bez odpovědi. Nemáte tedy po této době již nějaké zkušenosti s tímto problémem?

Děkuji, cermy

15. led 2014 22:11 #113872
Odpověď od Cony
Moderátor
Zapněte si hlášení chyb, a budete moudřejší. Zkuste na chvíli přepnout do základní šablony, pokud to v ní bude fungovat, chyba bude v šabloně, pokud ne, pak nejspíš v nějakém pluginu (editor nebo editor-xtd).
Poděkovali: Lukáš Čermák

16. led 2014 08:07 #113877
Odpověď od Lukáš Čermák
Začátečník
Super, díky moc za reakci, bylo to v editoru-xtd. Plugin byl nějaký jetý po reinstalaci. a po vypnutí pluginu vše ok.

Díky moc, s pozdravem,
Cermy.

Powered by Fórum