Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Presmerovani stranky po prihlaseni do noveho okna

02. led 2014 14:26 - 02. led 2014 14:27 #113527
Presmerovani stranky po prihlaseni do noveho okna od zbynek
Pokročilý uživatel
Zdravím,

jak je možné udělat aby stránka, na kterou je přesměrování konkrétně z login menu itemu (položka nabídky - přihlašovací formulář) zobrazilo jako nová stránka s navigací nad tou původní a ne jako nová stránka v témže okně, která přplácne tu z které se přesměrovává? V nastavení přihlašovacího formuláře kde zadávám kam se má přesměrovat sem žádné takové nastavení nenašel.

03. led 2014 14:16 - 03. led 2014 14:17 #113543
Odpověď od Michal Marek
Začátečník
já bych to řešil tak, že bych do té původní stránky, která má zůstat neměnná dolů vložil navíc samotný přihlašovací modul (rozšíření od nonumber - modulanywhere). Změny budou probíhat v rámci modulu a celé stránky se to nedotkne.
Je to odpověď na Váš dotaz?

06. led 2014 09:03 #113583
Odpověď od zbynek
Pokročilý uživatel
Urcite zajimava informace, ale pro me neproveditelne z duvodu jiz vyuzivani nejakeho modulu pro prihlaseni. A hlavne chci zachovat odkazy na te hlavni strance ( jako navigaci a sprehledneni ) na ty prihlasovaci formulare.

Asi skoda, ze ten prihlasovaci formulare nema stejne nastaveni jako polozka nabidky (cilove okno).

06. led 2014 16:52 #113586
Odpověď od Michal Marek
Začátečník
asi si nerozumíne, modul na příhlášení můžete použít jaký chcete pouze ho pomocí rozšíření modulesanywhere umístíte přímo do článku, jiného modulu, nebo prostě kam chcete, žádné odkazy nebo cokoliv jiného se nemění

07. led 2014 08:02 - 07. led 2014 08:02 #113602
Odpověď od zbynek
Pokročilý uživatel
Aha, tak to jsem nepochopil ani trorchu. Jelikoz mam chripajznu tak mam silu akorat na to se ptat. Mohl by ste prosim nejak blize upresnit nebo lnalinkovat nejaky sikovyny tutorial jak na to.

Co jsem projizdel jejich stranky tak z toho moc chytrej nejsem. Nainstaloval jsem si ho, ale neni mi jasny jak to pouzit v ramci tech prihlasovacich formularu, ktere mam jako polozky nabidky v hidden menu a nasledne se na ne jednotlive odkazuji pres clanek na homepage.

predem Vam dekuji za pripadny link, rady a informace.

Powered by Fórum