Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Důležité Nelze se přihlásit do administrace

30. pro 2013 00:24 #113501
Zdravím všechny.
Zoufale, dost zoufale prosím o pomoc s problémem. Nedaří se mi přihlásit do administrace Joomla 2.5.17 - hlásí mi to chybu: JAuthentication: :__construct: Nelze nahrát knihovny ověření[/b]

Již se mi to stalo jednou, musela jsem nakonec celé odinstalovat a začít od nuly, ale teď tam mám už udělánu takovou kupu práce, že jsem zralá na odstřel. Tu v diskuzích jsem nenašla, takže prosím o radu co s tím, ale na rady typu prohledej si fórum fakt zvědavá nejsem.
Setkali jste se tím někdo a jak případně řešili? Je mi do breku skutečně :-(
Díky moc za pomoc. Wiki

Wiki

30. pro 2013 03:05 #113502
Odpověď od Wiki
Uživatel
Tak jsem projela všecky možné fóra i v angličtině, našla různé návody a asi jsem debil nebo já nevím, ale prostě nevím už co s tím. Nic z toho co jsem našla a ozkoušela nefunguje,co jsem našla tady mi taky nepomohlo...
Takže moooc prosím o pomoc co s tím mohu dělat?

Wiki

30. pro 2013 06:41 #113503
Odpověď od fire150
Pokročilý uživatel
No pokiaľ Vám nepomohli rady na fórach ostáva Vám už len obnova funkčnej álohy ( a netvrďte že ju nemáte ;) ). Neuvádzate po akom kroku sa to objavilo a rady vo fórach väčšinou zabrali.

Myslenie je najťažšou prácou aká existuje a práca ma fascinuje!
Celé hodiny sa vydržím pozerať, ako niekto pracuje

30. pro 2013 08:22 #113504
Odpověď od prontik
Zkušený uživatel
No jste si asi vypla plugin(y). Kouknete do databaze, pred par dny se tu toto resilo

Joomla je jako puzzle. Stačí vědět jak ty dílky k sobě poskládat.

30. pro 2013 11:55 #113505
Odpověď od Wiki
Uživatel
Díky. Tak jsem požádala na webhostingu technickou podporu o nahrátí zálohy. Jiné rady zde uvedené mi absolutně nepomohly. Tak snad toto půjde a nepodělala jsem ještě něco.
Zálohu bych si nahrála sama, ale jaksi netuším co tam mám nahrát.

Hezký den všem a držte palce ať nemusím celou instalaci dělat znovu a začínat od nuly. Dík

Wiki

02. led 2014 12:56 - 02. led 2014 12:57 #113525
Odpověď od prontik
Zkušený uživatel

Wiki napsal: Díky. Tak jsem požádala na webhostingu technickou podporu o nahrátí zálohy. Jiné rady zde uvedené mi absolutně nepomohly. Tak snad toto půjde a nepodělala jsem ještě něco.
Zálohu bych si nahrála sama, ale jaksi netuším co tam mám nahrát.

Takze ne, ze rady zde nepomohly, ono spis jste nevedela jak je mate provest. Hrabat se v databazi zda se neni vas salek kavy, kdyz netusite ani jak nahrat zalohu. ;)

Joomla je jako puzzle. Stačí vědět jak ty dílky k sobě poskládat.

Powered by Fórum