Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

vložení obrázku

06. pro 2013 15:14 #113135
vložení obrázku od shockwave
Začátečník
Zdravím, nejsem schopen vložit obrázek do článku. Používám JCE Editor, v editoru je obrázek krásně videt, když dám uložit článek, tak v prohlížeči se jen objeví alt text obrázku, ale obrázek nikde, jen prázdné místo po něm. Mám jeste nekde neco nastavit nebo už fakt nevím. Joomla 2,5 verze,Děkuju za pomoc, cesta by mela být správně a hostin je na Endoře.Není jeste nekde zablokováno zobrazování obrázků, bohužel sem nepřišel na to, kde.

06. pro 2013 16:07 #113136
Odpověď od Bong
Moderátor
Jaký formát má ten obrázek? Jeho velikost, rozměry? Jeho přesný název? Needitoval jste jej například v Photoshopu?
Odkaz na stránku s chybovým zobrazením?

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

06. pro 2013 16:11 #113137
Odpověď od shockwave
Začátečník
formát jpg, velikost 55x52, ano obrazek je tvoren v photoshopu a odkaz je
galerie-klouda.8u.cz/index.php/o-nas

obrazek by mel být hnes vedle pozdravu Dobrý den, název obrazku je cislo u pozdravu, obrazek se nezobrazí.

06. pro 2013 16:28 - 06. pro 2013 16:29 #113138
Odpověď od Bong
Moderátor
Sice nevím jak se vám to povedlo, ale tohle nemá s obrázkem nic společného. Není to JPG, ale HTML. Schválně si zkuste soubor z webu stáhnout, přejmenovat koncovku na html a spustit :)

Kdyby jste měl problém s obrázky z Photoshopu, tak nejčastější problém je CMYK: www.joomlaportal.cz/index.php/forum/advs...te=all&childforums=1

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

07. pro 2013 11:51 #113143
Odpověď od shockwave
Začátečník
Asi Vám nerozumím, ted jsem do stránky vložil jinou fotku s názvem me6.jpg a opět se zobrazí jen alt text a po obrázku je jen vidět prázdné místo. Nechápu to, kde je chyba, nemá se někde něco zpřístupnit? Vždyt mám podporovaný typ souboru. Děkuji za Váš čas

07. pro 2013 12:09 #113144
Odpověď od shockwave
Začátečník
Nemůže to být chyba na hostingu, mám na Endora.cz jeste jeden web a v tom mi fotka jde v pohodě nahrát a je vidět, co říkáte?

Powered by Fórum