Přihlásit se

Joomla 5.0.1 a 4.4.1 bezpečnostní vydání (29 lis 2023)

Joomla 5.0.1 a 4.4.1 je nyní k dispozici. Jedná se o bezpečnostní vydání pro Joomla 4.x. a 5.x.

Vzhled sablony, pravdepodobne problem s CSS

29. lis 2013 12:44 #113001
Odpověď od HonzaKr
Moderátor
Problém je v tom, že nevíte co je to prvek v CSS terminologii. Ve Vašem případě je to "#wrapper". Prontík Vám ho vyhledal a napsal jeho název, Cony chtěl, aby jste si ho vyhledal sám. Oba dva Vám poradili to samé ....

:: bývalý člen Joomlaportalu ::

29. lis 2013 13:22 - 29. lis 2013 13:24 #113003
Odpověď od radek
Zkušený uživatel
To je prece jedno, jestli to vim nebo nevim. Ja nikde netvrdil, ze neco vim. To bych se tady neptal. Hledal jsem jednoduche reseni. Ja se nepotrebuju a nechci v teto oblasti nic ucit. Za tyden to totiz zapomenu, protoze to nepouzivam a pouzivat nebudu. Nezivim se tvorbou webu. Hledal jsem jednoduche reseni, ktere jsem dostal. Mel jsem na vyber mezi jednoduchym resenim a druhym, kostrbatejsim. Logicky jsem sahl po tom, pro me, jednodussim. Tim je to pro me vyreseno. Nejak to na me pusobi, ze se me snazite vmanipulovat do situace, ze jsem nejak urazil conyho. To v zadnym pripade. Vim, ze tomu rozumi, ale jeho reseni bylo zbytecne slozity pro moje potreby. Proto nechapu to babrani se v necem. Ja jsem spokojen, reseni jsem dostal a ted pro me bylo lepsi to prontikovo. Priste to muze byt naopak.

29. lis 2013 14:54 #113005
Odpověď od prontik
Zkušený uživatel
Problem vyreseny a o to tady slo.... netreba tady rozebirat blbosti. ;)

Joomla je jako puzzle. Stačí vědět jak ty dílky k sobě poskládat.

29. lis 2013 16:34 #113007
Odpověď od Cony
Moderátor

radek178 napsal: ze jsem nejak urazil conyho.

...ale jeho reseni bylo zbytecne slozity pro moje potreby.

Ale neee, jen se tu snaží všichni vysvětlit, že obě řešení byla úplně stejná, jen prontik jej zapsal naprosto konkrétně.

Pro to JCE je potřeba ten soubor aktivovat v jeho nastavení - v angličtině je to Editor Styles - nastavit na Custom a pak v Custom CSS files nastavit cestu k souboru relativně vůči kořenu Joomly. Občas je potřeba pak pročistit mezipaměť prohlížeče...

Powered by Fórum