Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

hlaseni web. stranky pri neauto. pristupu

22. lis 2013 08:22 - 22. lis 2013 08:24 #112813
hlaseni web. stranky pri neauto. pristupu od zbynek
Pokročilý uživatel
Dobry den,

prosim, kde najdu text s moznosti jeho zmeny, ktery mi zobrazi stranka, kdyz se chci dostat nekam kam nemam pristup. Presne se jedna o odkaz na umisteni jedne kategorie z jDownloads.

V pripade, ze nemam povoleny pristup do dane kategorie webova stranka vyhodi toto oznameni:
"Neautorizovany pristup k souboru", ale se zmrsenou diakritikou. Chtel bych tento text zmenit k obrazu svemu, ale nemuzu najit kde by se to dalo provest ..

predem dekuji za radu

22. lis 2013 10:10 - 22. lis 2013 10:15 #112816
Odpověď od Bong
Moderátor
To je součástí překladu komponenty, jedná se o řetězec:

COM_JDOWNLOADS_FRONTEND_ANTILEECH_MESSAGE="Neautorizovaný přístup k souboru!"

Ale pokud vám jinak překlad funguje a problém je jenom u této hlášky, chybu v překladu nehledejte. Než se začnete hrabat v překladech využijte nejdříve možnosti přepsání přímo v administraci: Správce jazyků: Přepsání jazyku

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

24. lis 2013 11:16 #112840
Odpověď od zbynek
Pokročilý uživatel
Zkousel sem to hledat ale nenasel jsem. U mne na PC s w7 mi tato hlaska vyskoci u loginu s modrym pruhem v pozadi. Z cehoz usuzuju jestli to neni spis preklad loginu. Chci obsah toho souboru s prekladem zkusit ulozit v utf8, domnivam se, ze to vyresi problem se spatnym zobrazenim diakritky.

Doma pri zobrazeni hlasky primo na sablone joomly s diakritikou nemam problem. V praci na celkove starsi verzi softwaru kde hlaska vyskakuje v chrome jako jazycek s textem s poza URL radku smerem do stranky (nekdy s moznosti vyberu z tlacitek v pripade potreby) jsou tam nesmysly.

24. lis 2013 11:31 #112841
Odpověď od Bong
Moderátor
Vůbec netuším o čem mluvíte, ale opakuji: není to problém překladu (a už vůbec ne Joomly, tam tato hláška neexistuje), ten je už v utf8. Pokud chcete něco měnit (třeba to napsat bez diakritiky aby "to neblblo"), použijte override Správce jazyků: Přepsání jazyku.

Jestliže není problém s výchozí šablonou Joomly, ale naopak se vaší starší šablonou, hledejte problémy jen a jen tam.

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

Powered by Fórum