Přihlásit se

Joomla 5.0.1 a 4.4.1 bezpečnostní vydání (29 lis 2023)

Joomla 5.0.1 a 4.4.1 je nyní k dispozici. Jedná se o bezpečnostní vydání pro Joomla 4.x. a 5.x.

Jazykové mutace bez uvedení cs v URL adrese

11. lis 2013 17:08 #112526
Dobrý den,
chtěl bych na současném webu s RS Joomla 2.5 začít používat jazykové mutace obsahu v češtině i angličtině.
Doposud se používal pouze česká verze bez jazykového filtru. V českém jazyce je vak na webu velmi mnoho obsahu.
Je možné zapnout jazykové mutace bez toho, aby se u původního obsahu v obsahu v českém jazyce zobrazovalo v URL adrese cs?
Chtěl bych, aby se u českého obsahu obrazovala URL jako doposud, pouze u anglického en. Nemohu proto nikde najít žádné informace. Je to vůbec možné?
Velmi děkuji

11. lis 2013 18:53 #112527
Odpověď od Cony
Moderátor
V nastavení pluginu Systém - jazykový filtr zapněte možnost Odstranit URL kód jazyku.
Poděkovali: Martin

05. říj 2014 10:04 #118315
Odpověď od Pavel Šťastný
Pokročilý uživatel
Zdravim,
rád bych se přidal s podobným problémem...udělal sem si kopii produkčního webu, abych mohl vyzkoušet zapnutí SEF URL...nicméně po zapnutí mi to generuje špatně odkazy ... test.muscle-fitness.cz/

do URL to vkládá dokonce dvakrát za sebou cz/cz/...

Dle rady nahoře mam v nastavení pluginu Odstranit URL kod jazyku...v nastavení Joomfish mám že se jazyk určuje podle domény...

odkazy v levém menu vytvoří odkaz s cz/cz/ v url...a hodí stránku 404...odkazy v těle stránky např v AKTUALNE ONLINE sice hodi odkaz podobně...ale článek se načte

Díky za pomoc

12. říj 2014 10:04 #118427
Odpověď od Pavel Šťastný
Pokročilý uživatel
tak jsem zase měl chvilku se věnovat mému problému a přišel jsem na to, že Joomla sice vytvoří odkazy, kdy do URL vloží dvakrát za sebe kod jazyka....a odkaz nefunguje...nicméně pokud umažu jeden kod jazyka...tak se článek načte...i třeba výpis článku z kategorie...

29. říj 2014 12:07 #118677
Odpověď od Pavel Šťastný
Pokročilý uživatel
Byl by někdo ochoten za úplatu pomoct s problémem zdvojených jazykových kodu v URL ...výsledkem by mělo být odstranění kodu uplne z URL..

kontakt do SZ pls...díky

Powered by Fórum