Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Artisteer 4

06. lis 2013 11:56 #112374
Artisteer 4 od Lenka911
Uživatel
Dobrý den,
dívala jsem se, že je tu i pár diskuzí na téma Artisteer, ale radu, kterou potřebuji, jsem tu nenašla.
Momentálně zkouším program Artisteer 4 a setkala jsem se tam s jedním problémem a nevím, zda jde nějak napravit. V trojkové verzi jsem se s tím nesetkala. Jde o to, že si vytvořím v Artisteeru šablonu pro Joomlu 2.5, nainstaluji na stránky, nastavím jako výchozí a když jdu pak upravovat články, tak na pozadí textového pole vidím šablonu a bohužel i včetně loga apod. Takže to pak vypadá, že text bude napsaný už nahoře na logu. Ve trojce jsem měla na pozadí jen barvu pozadí šablony, ale tady vidím vše vč. obrázku v logu. Na webových stránkách se vše zobrazuje jak má, jen v administraci to vidím špatně. Vím jak v editoru vypnout css styly, ale to potom nevidím ani styl písma, nic. Jde tedy nějak nastavit, abych v administraci měla na pozadí jen barvu pozadí šablony stejně jak tomu je u trojkové verze?

Jinak pokud tu stejnou šablonu uložím ve verzi 3, tak je vše v pořádku.

Předem moc děkuji za odpověď. Lenka.

06. lis 2013 14:46 #112388
Odpověď od Svatopluk Vít
Moderátor
A co vám odpověděli na podpoře programu Artisteer?

Jedna z hlav české komunity redakčního systému Joomla! a první překladatel uživatelského rozhraní k ní.

Powered by Fórum