Přihlásit se

Joomla 5.0.1 a 4.4.1 bezpečnostní vydání (29 lis 2023)

Joomla 5.0.1 a 4.4.1 je nyní k dispozici. Jedná se o bezpečnostní vydání pro Joomla 4.x. a 5.x.

nefunkční Attachments Version 3.1.2

21. říj 2013 15:34 #111949
Dobry den, chtěla bych se zeptat, pokud jsem aktualizovala komponentu Attachments Version 3.1.2 v Joomla 2.5, tak bohužel prestaly pdf fungovat, Joomla 2.5 bohužel tuto komponentu nepodporuje, je mozne vrátit aktualizaci? Dekuji.

21. říj 2013 16:28 #111951
Odpověď od Bong
Moderátor
Ale Joomla není proti vaší komponetě, vše funguje. Jen si tu Joomlu musíte zaktualizovat. Ať už jsou důvody nefunkčnost, nebo bezpečnost, měla byste pravidelně aktualizovat na poslední verze tak, jak se vám to nabízí přímo v administraci.

Vaše verze Attachments vyžaduje nainstalovanou Joomla 2.5.7+ nebo 3.x, aktualizujte tedy na poslední verzi 2.5.14. Downgrade Attachments je sice možné, ale to není řešení.

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

22. říj 2013 08:29 #111963
Odpověď od Michaela
Uživatel
Dekuji za odpověď, vim, ze je to tim, ze nemam aktualizovanou Joomlu, ale ja jsem pouze správce webu, bohužel do nastavovani se mi nechce zasahovat, tzn. ze v tuto chvili by se mi hodil spis downgrade, pripadnou aktualizaci cele Joomly bych pak radeji vyresila primo s provozovatelem, nerada bych ještě něco vic pokazila. Jsem spis "lajk". Dekuji.

22. říj 2013 11:35 #111965
Odpověď od prontik
Zkušený uživatel
spravce co neumi aktualizovat joomla. :ohmy:
mimochodem neaktualizovanou joomla si koledujete o maler.

Joomla je jako puzzle. Stačí vědět jak ty dílky k sobě poskládat.

22. říj 2013 19:48 #111994
Odpověď od Bong
Moderátor
:) prontik si z vás dělá srandičky, ale vážně. Jste administrátor, máte oprávnění instalovat. Není tedy problém aktualizovat Joomlu. Je to záležitost pár kliknutí.

Určitě používáte počítač a svůj Windows aktualizujete. V čem je tedy problém zaktualizovat Joomlu? Je to vlastně operační systém vašeho webu, Aktualizací o nic nepřijdete, naopak.

Samozřejmě je vhodné před VŠEMI aktualizacemi (tedy i Attachments) zálohovat, zálohovat,...

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

Powered by Fórum