Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Certifikat

16. říj 2013 17:05 #111838
Certifikat od Ruda
Uživatel
Dostal jsem stránky v Joomla 2.5 a nemůžu se dostat do administrace. Také jsem dostal Certifikat "StartCom Class 1 Primary Intermediate Client CA" a nevím jak ho použít k přístupu do administrace. Prosím poraďte mi někdo.

Moc Díky email :maru@volny.cz

16. říj 2013 20:18 #111846
Odpověď od HonzaG
Moderátor
Ahoj, dostal jsi tedy alespoň přihlašovací jméno a heslo?
URL administrace bývá většinou domena.webu/administrator

Jinak by asi správný objekt k dotazování měl být ten, kdo ty stránky dělal, nebo ten, kdo Ti je dal. Jinak to moc dar není:-(

HonzaG

::: Nejsem tak bohatý, abych kupoval levné věci... :::

17. říj 2013 20:19 #111873
Odpověď od Ruda
Uživatel
Ahoj
Přihlašovací jméno a heslo mám ale když zadám www.mojedoména/administrator přeskočí to na moje doména. Stránky jsou na adrese www.gi-holding.cz Pro přístup do administrace jsem dostal certifikát měla by to být ochrana proti napadení ale nevím jak použít ten certifikát pro přístup do administrace.

17. říj 2013 21:00 #111874
Odpověď od karel
Zkušený uživatel
imho, souvisí s nepochopením = mylně zapnutým zabezpečeným přihlašováním (https://) a "špatným" certifikátem SSL (certifikát určen pro jinou (nebo vývojovou) doménu: domeny.t2net.cz)

nebo, pokud je webový server nakonfigurován "stále stejně" - pro použití vlastního (neověřeného) SSL certifikátu, vyžaduje v prohlížeči (ručně přidáno) existenci vlastního "Trusted Root Certification Authorities" - viz. www.startssl.com/

Znáte-li řešení, sdělte ho - pomůžete ostatním při řešení stejného problému, i případný "rádce" bude vědět, poradil-li správně nebo špatně.

Powered by Fórum