Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Problém s galerií

23. zář 2013 14:45 #111303
Problém s galerií od MATUTOicek
Návštěvník
Zdravím,
www.apartman-poustevnik.cz/index.php/gal...pod-snezkou-krkonose obrázky, které jsem měl ve složce s fotografiemi při nahrávání webu na ftp fungují v pořádku, ale pokud přidám nové fotografie, tak se zobrazí pouze miniaturu a při rozklliknutí se nezobrazí, to samé pokud se pokusím odkazovat například přímo na fotografie www.apartman-poustevnik.cz/images/sample...konose_grilovani.jpg

"Forbidden
You don't have permission to access /images/sampledata/foto/apartman_krkonose_grilovani.jpg on this server."


Nevíte kde je problém? Děkuji

23. zář 2013 15:51 #111307
Odpověď od Dan K
Uživatel
Nevím jakou galerii používáš.
Zkus Simple Images Gallery já ji používám a co jsem vyzkoušel, tak tahle byla nejednodušší a nejfunkčnější.
Já ji používám v placené verzi, ale i ta free je plně funkční.

23. zář 2013 15:58 #111308
Odpověď od Bong
Moderátor
Pro začátek si zkuste opravit práva a vlastnictví složek a souborů, váš hosting má na to v administraci " kouzelné tlačítko ".

Pokud to po opravě bude fungovat, tak v budoucnu již nenáhrávejte žádné soubory přes FTP, případně po nahrání opět vlastnictví opravte.

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.
Poděkovali: MATUTOicek

23. zář 2013 16:34 #111311
Odpověď od MATUTOicek
Návštěvník
Používám Sigplus extensions.joomla.org/extensions/photos-...czo3OiJzaWdwbHVzIjt9 a jsem spokojený, na moje účely a potřeby přesně to co jsem hledal.

23. zář 2013 16:35 #111313
Odpověď od MATUTOicek
Návštěvník
Tak "kouzelné tlačítko" zafungovalo, díky moc, určitě se s tímto problémem ještě setkám a budu znát řešení :)

Powered by Fórum