Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Fixed pozice na bočních nabídkách

12. srp 2013 01:53 #109951
Zdravím,
prosím vás potřeboval bych poradit. Na mém blogu mám nastavené nabídky na levé a pravé straně viz. www.wotlk.php5.cz/ . Jsou nastavené přes klasicky nadefinované nejspíš defaultní pozice left, right. Obě mám v .css souboru.. Když jsem jim přidal position: static a nastavil obou stejné parametry (bottom u levého, bottom a left u pravého), tak se mi sice obě zobrazí jako static, ale každý někde jinde. Ovlivňovalo to i to kolik modulů je na dané straně zobrazeno. Nevíte prosím co s tím ? Chtěl bych menu zafixovat na jednom místě možná nejlíp i s logem a scrollováním by se posouval pouze obsah při nejlepším. Přiložím css definici #leftcol #rightcol
Code:
#leftcol { float: left; width:213px; padding: 0px; margin: 0px 0 0 7px; font-family: wowfont, Verdena, sans-serif; position: fixed; bottom: 0px; }
Code:
#rightcol { float: right; width:213px; padding: 0px; margin: 0px 7px 0 0; font-family: wowfont, Verdena, sans-serif; position: fixed; bottom: 0px; left: 907px; }

Odkaz na CSS

Jsem začátečník v css a php a html tagy taky neznám nazpaměť, tak se omlouvám pokud to vyznělo jako stupidní dotaz :-). Děkuju za případnou pomoc.

12. srp 2013 12:50 #109954
Odpověď od tender
Uživatel
Už jsem na to hlavní co sem potřeboval přišel. Problém byl v pozicování od bottom, když jsem dal top tak se mi obě menu vyrovnali, teď jen napozicovat logu a ten search button, tak aby byl fixed a to snad už zvládnu :-)

Powered by Fórum