Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Uživatelská práva

16. čvc 2013 08:51 #109302
Uživatelská práva od Baletka
Návštěvník
Dobrý den,

mám dotaz ohledně práv v joomle. Mám vytvořeno 9 kategorií a tudíš 9 přistupů knim. Každý jedinec bude mít přístup jenom do jedné kategorie což jsem vyřešil tím že jsem u každé kategorie povolil jenom tu skupinu která bude mít přístup. Ale potřebuji několik lidí kteří budou mít přístup do všech kategorii a budou moci psát články všude. A tady jsem narazil když dám někomu práva do všech kategorii tak nemužu nic dělat i když má vše povoleno prosím jak mám postupovat.

Děkuji

17. čvc 2013 06:54 #109353
Odpověď od Baletka
Návštěvník
Dobrý den,

mám dotaz ohledně práv v joomle. Mám vytvořeno 9 kategorií a tudíš 9 přistupů k nim. Každý jedinec bude mít přístup jenom do jedné kategorie což jsem vyřešil tím, že jsem u každé kategorie povolil jenom tu skupinu, která bude mít přístup. Ale potřebuji několik lidí, kteří budou mít přístup do všech kategorii a budou moci psát články všude. A tady jsem narazil, když dám někomu práva do všech kategorii, tak nemužu nic dělat i když má vše povoleno prosím jak mám postupovat.

Děkuji.

17. čvc 2013 07:19 #109354
Odpověď od Bong
Moderátor
Tím, že budete příspěvky dublovat a cpát do dalších kategorií nic nevyřešíte. Hledejte zde na fóru a na internetu o nastavení práv toho vylo popsáno hodně včetně videí na Youtube.

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

Powered by Fórum