Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

,,Radit podla " - Mosets tree

26. čvn 2013 15:24 #108919
,,Radit podla " - Mosets tree od Peter
Uživatel
Zdravim
Potreboboval by som odstranit moznost ,, Radit podla (nedávno pridané /nedávno zmenená) , Sort by (recently added
recently modified) " v komponente MOSETS TREE . Tato moznost sa objavi po vyhladani vysledkou vo vyhladavaci .
Mate niekto skusenosti s touto komponentou ?

26. čvn 2013 15:30 #108922
Odpověď od Bong
Moderátor
Mosets tree nepoužívám, ale myslíte nějaký rozbalovací seznam nabídky pro řazení výsledků?
Pro některé uživatele by to mohla být důležitá funkce, tak proč se jí zbavovat.

Jinak se podívejte do nastavení komponenty, nebo nastavení položky menu vyhledávání komponenty (pokud existuje) a hledejte zda není možnost zobrazování vypnout. Řešením může být i úprava šablony.

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

26. čvn 2013 22:27 #108929
Odpověď od Peter
Uživatel
Uz sa mi to podarilo vyriesit. Hej, hej rozbalovaci zoznam ponuky pre radenie vysledkou som myslel. Sa mi to zda na zaciatok ako zbytocnost kedze pri kazdom zadani vyhladavania sa zobrazi len par ponuk. Ale casom to tam mozem dat zas. Neviem proste mi to tam nepasuje.

V nastaveniach menu to nebolo , bolo treba vymazat kod v sablone. konkretne v subore,, listings.tpl.php " .

10. zář 2013 15:40 #110906
Odpověď od Ben
Začátečník
Lepší než mazat je to pouze zakomentovat. Sám jste říkal, že se k tomu možná časem vrátíte a tím, že to smažete tak to bude výrazně složitější.

Powered by Fórum